У Мелітопольському районі працює Лісова школа

У Мелітопольському районі працює Лісова школа

У Старобердянському лісництві (Мелітопольський район) розпочала роботу обласна наметова школа-експедиція «Степові лісництва рідного краю» Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

У Лісовій школі беруть участь понад 80 осіб – педагоги і вихованці учнівських еколого-краєзнавчих об’єднань з різних куточків Запорізької області, які протягом навчального року провели велику і цікаву роботу в рамках програми «Ліси Запорізького краю».

Учасники програми опанують навички складання планів і геоботанічних карт, вивчать геологічну складову, рельєф, ґрунти, рослинний і тваринний світ лісів рідного краю, візьмуть участь у створенні нових лісонасаджень. А також навчаться бачити і розуміти взаємозв’язок природних компонентів лісу між собою.

Захід триватиме до 27 червня. За цей час учасники Лісової школи матимуть нагоду пройти курс лекцій, практичних занять та екскурсій з вивчення особливостей лісових екосистем, відвідати національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила», пам’ятки природи місцевого значення «Терпенівські джерела» і «Дуб патріарх», пройти майстер-класи з туризму та краєзнавства, взяти участь у колективних творчих справах, під час яких проявити свої таланти і розкрити творчі здібності під керівництвом викладачів Мелітопольского державного педагогічного університету, педагогів Центру туризму та працівників Старобердянського лісництва.

(Visited 24 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *