У Бердянську триває розробка програми щодо протидії поширенню наркоманії

Чергове засідання робочої групи з розробки даної програми відбулося 5 лютого під керівництвом заступника міського голови Юлії Дойнової. Пілотна програма щодо протидії поширенню наркоманії та наркозалежності в м. Бердянськ включатиме заходи, направлені на створення ефективної системи скоординованих дій щодо запобігання подальшому поширенню наркоманії та боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин, психотропних засобів, а також створення активної інформаційної кампанії з протидії поширенню наркоманії та задля пропаганди здорового способу життя.

Під час засідання представники поліції, відділів освіти і молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій “Місто-сховище”, “Еммануїл” та інші члени робочої групи озвучили заходи, які пропонується включити до програми щодо протидії поширенню наркоманії та наркозалежності. Серед них — проведення комплексних профілактичних операцій поліцією, моніторинг та блокування інтернет-ресурсів з розповсюдження наркотичних засобів, придбання обладнання для відділу поліції для проведення у Бердянську виявлених “важких” наркотичних засобів (зараз виявлені речовини відвозять на експертизу до Запоріжжя), проведення профілактичних заходів у закладах освіти, перевірок у розважальних закладах тощо.

По завершенні розробки та обговорення дана програмам буде винесена на розгляд депутатів та затвердження на сесії міської ради.

(Visited 18 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *