У Бердянську обговорили будівництво нового торгово-розважального центру

У Бердянську обговорили будівництво нового торгово-розважального центру

Відбулося громадське обговорення детального плану території кварталу обмеженого вулицями: Володимира Довганюка — Волонтерів та пр. Східний — вулиця Софіївська в м.Бердянськ. Розроблений він був ФО-П Прудкою Іриною Анатоліївною на замовлення виконавчого комітету Бердянської міської ради відповідно до рішення шістдесят дев’ятої сесії Бердянської міської ради VІІ скликання від 14.11.2019 № 12 “Про розробку детального плану території”.

У громадському обговоренні взяли участь секретар міської ради Олексій Холод, заступник міського голови Оксана Дєєва, головний архітектор міста Анастасія Малиновська, депутати міської ради, голова комітету мікрорайону “Нагірна частина” Юрій Лаєр, голови ОСББ та мешканці мікрорайону.

Надав інформацію про склад та зміст містобудівної документації та звіт про стратегічну екологічну оцінку, а також презентував проєкт представник розробника архітектор Максим Прудкий.

Детальний план розроблений з метою визначення напрямів територіального розвитку, оптимальної функціональної організації території, яка має забезпечувати розвиток населеного пункту та покращувати умови проживання та праці. Документом закріплені території для можливого будівництва двох багатоквартирних будинків, православного храму, торгово-розважального центру, а також відведено територію під облаштування парку та зелених зон.

Територію під будівництво торгово-розважального центру було виділено ще у 2008 році. Як розповів на зустрічі представник інвестора ТОВ “Еліт-Спорт”, за умови погодження документації та проходження усіх необхідних процедур, будівництво може розпочатися вже у поточному році. Планується торгово-розважальний та спортивний комплекс із кафе, магазинами, місцями відпочинку тощо. Інвестор також за свої кошти бере зобов’язання облаштувати пішохідно-паркову зону навколо центру та пам’ятнику “Літак” на честь загиблих льотчиків, провести озеленення та освітлення території.

Мешканці мікрорайону висловили занепокоєння, що велике будівництво може пошкодити пам’ятник. Архітектор Максим Прудкий запевнив, що усі будівельні норми будуть дотримані, а навколо пам’ятника передбачена 50-метрова охоронна зона.

(bmr.gov.ua)

(Visited 32 times, 1 visits today)