Запорожские педагоги борются за победу в областном этапе Всеукраинского конкурса "Учитель года-2020"

Запорожские педагоги борются за победу в областном этапе Всеукраинского конкурса "Учитель года-2020"

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадмитнистрации,

сьогодні у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось урочисте відкриття фінального етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».

Привітали учасників конкурсу тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Захарчук, голова Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Надія Гринь, в.о. ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Анатолій Казачук, проректор з науково-методичної роботи інституту Олена Варецька.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, учасниками конкурсу стали 280 педагогічних працівників. Із них у номінації «Зарубіжна література» – 39 вчителів, «Історія» – 48, «Образотворче мистецтво» – 20, «Початкова освіта» – 137, «Хімія» – 36 педагогів.

Попередньо, до участі у заочному турі обласного етапу конкурсу матеріали представили 66 педагогів Запорізької області. Зокрема, по дев’ять вчителів у номінаціях «Зарубіжна література» і «Хімія», 14 вчителів історії та по 17 вчителів у номінаціях «Образотворче мистецтво» і «Початкова освіта».

Матеріали учасників у заочному етапі конкурсу розглядали члени журі у складі фахівців Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителів-методистів закладів загальної середньої освіти Запорізької області. За результатами розгляду фіналістами конкурсу визнано по п’ять педагогічних працівників у кожній з номінацій.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020» триватиме до 21 лютого. Упродовж трьох днів найкращі педагоги області змагатимуться у професійних навичках та компетентностях.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 100 times, 1 visits today)