Станом на 30 березня у Запорізькій області 13 підтверджених випадків COVID-19

Станом на 30 березня у Запорізькій області 13 підтверджених випадків COVID-19

Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що на ранок 30 березня в Україні маємо таку ситуацію з розповсюдженням коронавірусної хвороби:  480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 11 летальних, 6 пацієнтів одужало. Нових випадків зараження за добу виявлено 62.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена в усіх областях України, крім Миколаївської. Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні. Найбільшу кількість інфікованих зафіксували у Києві – 102 випадки (в області ще 49). Області з високими показниками захворюваності –  Чернівецька (75), Тернопільська (60), Черкаська (50), Івано-Франківська (41) та Вінницька (23). У Закарпатській, Полтавській, Херсонській та Хмельницькій областях виявлено лише по 1 особі зараженій COVID-19.

Більш детально про ситуацію в Запорізькому регіоні повідомляють  фахівці державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Так, станом на 11:00 30 березня в області зареєстровано 13 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 (в т.ч. 2 підтвердилися сьогодні в м. Запоріжжі) – м. Запоріжжя – 9,  м. Бердянськ – 1, м. Мелітополь – 2, Мелітопольський р-н – 1.

Особи, результати зараження яких підтвердилися сьогодні, раніше знаходилися вдома на самоізоляції після контакту із хворим. На даний час вони лікуються вдома під пильним наглядом лікарів.

Усього на 30 березня — 54 підозрілих випадки (в т.ч. 3 з них виявлено 29 березня і 2 – сьогодні), у 13 підтвердився COVID-19, а 41 – результати досліджень негативні. Одужав 1 хворий (м. Запоріжжя).

(Відділ комунікації Запорізької обласної ради)

 

(Visited 41 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *