Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак знаходиться на лікарняному

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак знаходиться на лікарняному

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак знаходиться на лікарняному. Лабораторно підтверджено, що він інфікований на COVID-19. Наразі, голова обласної ради знаходиться  вдома під наглядом сімейного лікаря. Його родина знаходиться у самоізоляції.

Григорій Самардак звертається до усіх мешканців області з побажанням міцного здоров’я, перш за все, та проханням відповідально поставитися до вжитих в країні і в області карантинних заходів. Він також дякує лікарям, які сьогодні надають допомогу мешканцям області.

Нагадаємо, що Запорізька обласна рада змінила режим роботи й обмежила прийом громадян, також були вжиті усі необхідні заходи відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 №93-р, постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу 2019-nCoV» від 11.03.2020 № 211 (зі змінами), враховуючи протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 144 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *