Скеровано до суду обвинувальний акт відносно машиністки крану, з вини якої загинув робітник підприємства

Запорізька місцева прокуратура №1 затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт відносно машиністки крану одного з підприємств обласного центру за фактом загибелі робітника внаслідок порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві.

Трагедія сталася у листопаді 2015 року на одному з підприємств Шевченківського району м. Запоріжжя. Робітниця підприємства під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на крані, в порушення правил безпеки на виробництві та вимог нормативно-правових актів з охорони праці, не переконалась в безпеці своїх дій та візком збила монтера з ніг внаслідок чого він впав на проміжний вал розкриття та закриття грейфера, що обертався. Проміжним валом, який обертався захопило спеціальний одяг  потерпілого і почало намотувати його на вал, що призвело до травмування та загибелі останнього.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, особою яка зобов’язана їх дотримуватись, що призвело до загибелі людини) завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *