Регіональні тренери навчали майбутніх опікунів Запорізької області

Регіональні тренери навчали майбутніх опікунів Запорізької області

Регіональні тренери Запорізького обласного та Запорізького міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжують проводити навчання кандидатів у опікуни та піклувальники для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Кандидатів у опікуни та піклувальники ретельно відбирають на місцях. За результатами попередньої роботи кандидати направляються на навчання до обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Заняття тривають три дні. За цей час учасники «приміряють на себе» нову соціальну роль. На тренінгах вони отримують знання про сімейні форми виховання, психологічні особливості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захист їх прав та законних інтересів.

Цього разу учасниками навчання стали кандидати з м. Запоріжжя, Василівського, Бердянського, Вільнянського, Запорізького та Михайлівського районів.

За результатами навчання регіональні тренери Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді готують висновок щодо наявності у кандидатів потенціалу для виховання такої категорії дітей.

(Visited 26 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *