Прокуратура домоглася реального покарання для зловмисника

Запорізькою місцевою прокуратурою № 3 оскаржено вирок Хортицького районного суду міста Запоріжжя від 15.08.2019 у кримінальному провадженні за обвинуваченням громадянина України у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15 ч.2 ст.185, КК України, яким особу визнано винуватою та на підставі статті 75 КК України звільнено від призначеного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю 2 роки.

Проте суд, розглядаючи справу про чергову крадіжку кабелю  ПАТ «Укртелеком», не врахував всі обставини справи, призначаючи покарання. Зокрема, 41-річний зловмисник, неодноразово засуджений за аналогічні корисливі злочини, судимості за які не зняті та не погашені у встановленому законом порядку, крім того, раніше до обвинуваченого застосовувалося звільнення від відбування покарання з випробуванням та умовно – дострокове звільнення, але він продовжував вчиняти злочини, що свідчить про його небажання стати на шлях виправлення та про його підвищену суспільну небезпеку.

Запорізьким апеляційним судом скаргу прокурора задоволено та ухвалено новий вирок, яким особі призначено покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *