Прокуратура домоглася повернення територіальній громаді земельної ділянки

Прокуратурою Запорізької області забезпечено виконання судового рішення про поновлення правомочностей територіальної громади у частині фактичного володіння та користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення загальною площею 22,61 га та вартістю понад 17 млн. грн.

Так, у травні 2019 року органами прокуратури області пред’явлено позов в інтересах держави в особі Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області до фермерського господарства про витребування із незаконного володіння земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 22,61 га, наданої у довічне успадковане володіння фізичній особі – засновнику відповідача на підставі державного акту, який втратив чинність у зв’язку з його смертю.

Підставою для звернення прокурора до суду стало встановлення факту використання юридичною особою відповідної земельної ділянки без законних на це підстав.

Рішенням господарського суду Запорізької області від 23.08.2019 зазначений позов прокурора задоволено.

Надалі у рамках виконавчого провадження за участю понятих та прокурора витребувана судовим рішенням земельна ділянка передана державним виконавцем представнику відповідної селищної ради, про що складено акт від 08.11.2019.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *