Програму для малого бізнесу "Доступні кредити 5-7-9-%" фінансуватимуть державні банкибізнесу

Програму для малого бізнесу "Доступні кредити 5-7-9-%" фінансуватимуть державні банкибізнесу

До реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», презентованої цього тижня та зорієнтованої на  створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під низькі відсотки, долучилися найбільші банки країни. Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА з посиланням на Міністерство фінансів України.

Зокрема, угоди щодо участі в ній з Фондом розвитку підприємництва підписали Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк.

За попередніми оцінками, близько 50 000 позичальників зможуть взяти участь у програмі вже у 2020 році. Це сприятиме зростанню рівня зайнятості в Україні, розвитку інноваційних та ефективних підприємств, а відтак розширюватиме податкову базу та збільшуватиме доходи до державного бюджету України, що дозволить безперебійно фінансувати програму.

Довідково. 

За Державною програмою діятимуть три можливі ставки кредитування – 5%, 7% або 9%, які залежатимуть від розміру бізнесу (до 25 млн грн річної виручки або від 25 до 50 млн грн) та строку його діяльності (до 12 місяців, понад 12 місяців). Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних. 

 

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *