Пограничники после дождей приступили к инженерно-техническому обустройству границы

Вдоль границы осуществляются механизированные работы по инженерно-техническому обустройству, чему способствует установление благоприятных погодных условий, сообщили в Государственной пограничной службе Украины.

«С наступлением благоприятных погодных условий на государственной границе активно начались работы по инженерно-техническому обустройству», – сказано в видео на сайте ведомства.

 
11/06/20 — 12:35

З настанням сприятливих погодних умов на державному кордоні активно розпочалися роботи з інженерно-технічного облаштування.

https://dpsu.gov.ua/upload/news/news_20200611_123615_1591868175.jpg
Зокрема, на ділянці Сумського, Луцького (Волинська та Рівненська обл.), Львівського, Чернівецького (Чернівецька та Івано-Франківська обл.) Подільського (Одеська обл.) прикордонних загонів проводяться роботи із застосуванням тракторів Fendt 930 Vario Power Plus G3 (S4).

Завдяки універсальній багатофункціональній фрезі (ротоватору) STARSOIL-250 ця інженерна техніка застосовується для підготовки просік вздовж лінії державного кордону, трас для облаштування протитранспортних ровів, загороджень, контрольно-слідових смуг та доріг.

Трактори Fendt 930 мають потужність двигуна понад 300 кінських сил. Ротоватором вони здатні заглиблюватися до 40 см у грунт та дробити камені до 30 см в діаметрі.

Таку техніку Державна прикордонна служба України почала застосовувати з 2018 року.

З цього часу за допомогою таких тракторів розчищено майже 700 км просік та прокладено майже півсотні кілометрів рокадних доріг та контрольно-слідових смуг.

 

dpsu.gov.ua/ua/news/%20video%20-pislya-sezonu-doshchiv-inzhenerna-tehnika-viyshla-na-kordon/

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *