По карантину на Запоріжжі знову проводять тренінги для майбутніх прийомних батьків

По карантину на Запоріжжі знову проводять тренінги для майбутніх прийомних батьків

Регіональні тренери Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді після послаблення противоепідемічних заходів відновили навчання кандидатів в прийомні батьки, опікуни, піклувальники для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Триденні тренінги дозволять учасникам приміряти на себе нову соціальну роль, отримати знання щодо сімейних форм виховання, психологічних особливостей дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх прав та законних інтересів.

В умовах карантину навчання проводиться малими групами. Учасниками навчання стали 8 кандидатів з м. Запоріжжя, м. Енергодар, Більмацького, Веселівського, Кам’янсько-Дніпровського та Токмацького районів.  Захід  проводиться  з дотриманням санітарно-епідемічних правил безпеки (засоби індивідуального захисту, дистанція 1,5 м.).

За результатами  таких навчань регіональні тренери Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді готують висновок щодо наявності у кандидатів потенціалу для виховання такої категорії дітей.

Довідково

На сьогодні у Запорізькій області функціонує 187 прийомних сімей, в яких виховується 388 дітей та 50 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 337 дітей.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *