Півтора мільйони гривень на 5 років: уряд готує програму підтримки малого підприємництва

Півтора мільйони гривень на 5 років: уряд готує програму підтримки малого підприємництва

Уряд готує до старту потужний інструмент — програму з підтримки мікро- та малого підприємництва. Вона запрацює з 1 лютого 2020 року. Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Її суть проста — стимулювати появу нових підприємців та заохотити повертатись наших заробітчан додому й відкривати бізнес тут.

Перший етап — доступне кредитування. Обсяг кредиту — 1,5 млн грн на 5 років:

5% річних, якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця;

7% річних для бізнесу з виручкою до 25 млн грн, який не створює нових робочих місць (але за кожного нового працівника ставка знизиться на 0,5%!);

9% річних для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.

Для участі знадобиться бізнес-план, позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна. Стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а діючий бізнес — лише той, що працює мінімум 12 місяців.

Сам учасник інвестує 20% власних коштів від усіх витрат.

Сфери діяльності — різні: енергетика, освіта, охорона здоров’я, транспорт, виробництво, спорт, розваги чи будь-які інші послуги. Абсолютно кожен українець має право на підтримку від держави!

Заявки будуть прийматись вже незабаром. Наразі можна залишити повідомлення про бажання взяти участь за посиланням: http://smeprogram.guf.gov.ua/

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *