Націлені на результат. Прев’ю до матчу МБК "Миколаїв" – БК "Запоріжжя"

Націлені на результат. Прев’ю до матчу МБК "Миколаїв" – БК "Запоріжжя"

28.11.2019. Суперліга Парі-Матч. СК “Надія”. МБК “Миколаїв” – БК “Запоріжжя”, 19:00. Пряма трансляція телеканал “Oboz TV”

Витримати натиск місцевої публіки і не дати баскетболістам “Миколаєва” спіймати кураж – це важливі постулати для “Запоріжжя” у цьому матчі. Те, як вміють підтримувати своїх у миколаївській “Надії” давно знають всі українські клуби. Для молодих гравців запорізької команди психологічний аспект матиме важливе значення. Безумовно, Валерій Плеханов це розуміє, тому налаштовує своїх підопічних як на останній бій. Баскетболісти “Запоріжжя” проведуть одну гру цього тижня, значить усі сили потрібно віддати саме в ній.

 

Перед тривалою паузою у Суперлізі Парі-Матч “корабели” гучно грюкнули дверима, потопивши в рідних стінах грізний “Київ-Баскет” – 90:81. Олексій Онуфрієв показав, що на периметрі він залишається одним з найнебезпечніших в Україні, реалізувавши 4/6 триочкових кидків (67%). Свідком тієї сенсаційної перемоги був і майбутній новачок МБК “Миколаїв” – американець Квентін Петерсон. Під час паузи у чемпіонаті він дебютував у домашній кубковій грі з БК “Кривий Ріг-Прометей-2” потужним дабл-даблом, набравши при цьому 31 очко. Проте головною рушійною силою МБК “Миколаїв” залишаються саме українські гравці. Команда Віталія Чернія має зіграний склад, за рахунок чого зберігає лад у захисті. Щоправда в першому колі “корабели” спромоглися виграти лише два матчі з восьми.

Валерій Плеханов, головний тренер БК “Запоріжжя”:

– Для нас найбільшою проблемою у підготовці до гри з МБК “Миколаїв” стало те, що два тижні з трьох з половиною – ми хворіли. Не могли зібрати в цей період навіть десятьох гравців для повноцінних тренувань. Вірус, який зайшов у команду, завадив нам підготуватися в повній мірі. Хоча відношенням до справи всіх гравців я задоволений, працювали в поті чола, тому це вселяло оптимізм. МБК “Миколаїв” – це тренерська команда, яка дуже добре грає вдома. Нам ігри з ними завжди даються важко у фізичному та психологічному плані. З появою Максима Сандула ми маємо додати якраз у фізиці. Нам необхідно покращувати гру на підбираннях та в “фарбі”. Не вистачатиме тиску та агресії Андрія Кожем’якіна, тому будемо довіряти молоді. Ще однією сильною стороною “Миколаєва” є чітка дисципліна, особливо, у захисті. Ми готуємося до 40 хвилин тиску на м’яч, пресингу, “трепам”, змішаної зони і зони 2-3. У свою чергу нам необхідно реалізовувати власні сильні сторони. Ми налаштовуємось максимально, у нас всього одна гра цього тижня, тому їдемо до “Миколаєва” за результатом.

 

Світлина від БК Запоріжжя.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *