На Запоріжжі виявили перевізників-порушників

16 червня співробітники Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з колегами з Василівського відділу поліції за участю працівників Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області провели рейд на території Василівського району з метою виявлення та документування порушень у сфері пасажирських перевезень.

Зокрема правоохоронці виявили автомобільних перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів без оформлення відповідних документів. Відносно них складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідно до норм вказаної статті — провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання, а саме надання платних послуг по перевезенню пасажирів тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь виробництва, грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

«На жаль, ми фіксуємо непоодинокі факти здійснення перевезення пасажирів без відповідної ліцензії.  Крім того, що це є грубим порушенням, у разі дорожньо-транспортної пригоди постраждалі громадяни не зможуть отримати страхове відшкодування збитків від компанії-перевізника», — розповів начальник Василівського відділу поліції Станіслав Галілєєв.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *