Театр юного глядача розпростер обійми глядачам

Театр юного глядача розпростер обійми глядачам

Із запровадженням карантинних пом’якшень на території Запорізької області свою роботу відновлюють театри: на сайті комунального закладу «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради з’явилось оголошення про початок показу вистав. А поряд адміністратори опублікували звернення до відвідувачів про необхідність дотримання умов перебування у приміщенні театру.

Керівник літературно-драматичної частини театру Надія Петренко розповіла, що усі відвідувачі дотримувалися маскового режиму та дистанції, усі поставилися з розумінням до ситуації, не надійшло навіть мінімальних нарікань. Спершу глядачів зустріла адміністратор, яка обробляла руки дезінфікуючим засобом та перевіряла наявність маски. У кого не було останньої – її видавали. І лише після цих процедур перевіряли квиток та запрошували зайняте місце у глядацькому залі.

— Зважаючи на те, що після дозволу приступати до роботи пройшло усього три дні, до нас на першу виставу завітало понад 100 глядачів, а на наступну трішки менше ніж 100 осіб. Річ у тому, що це вистави, які ми перенесли через карантинні обмеження, а квитки вже були розпродані. Тобто відвідувачі, не планували йти на виставу, але все одно така значна кількість глядачів була присутньою. Треба зважати, що літні місяці для театральної справи завжди були не актуальними. Але наші глядачі настільки сумували за нами (а ми за ними), що сподіваємося спостерігати аншлаги й надалі та радувати своїх прихильників протягом усього літа, — зазначає Надія Петренко.

Уже цієї п’ятниці, 19 червня, заплановано показ гостросюжетної комедії Л. Шомар «Мафія та… sentiments» (перенесення з  21 березня), а у суботу, 20 червня, можна завітати на героїчну комедію «Вітер шумить у тополях» (перенесення з 22 березня). З афішею вистав можна ознайомитися на сайті театру юного глядача (https://teatrmolodi.zp.ua/afisha).

До відома охочих завітати до театру – на сайті ТЮГу зазначені обов’язки та права глядачів:

— чітко дотримуватися вказівок організаторів щодо дотримання протиепідемічних заходів;

— не відвідувати заходи у разі виникнення респіраторних симптомів (нежить, біль у горлі, кашель, чхання, підвищення температури тощо);

— дотримуватися респіраторної гігієни та етикету кашлю.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *