На Запоріжжі тривають профілактичні заходи з протидії крадіжкам кабельно-провідникової продукції (фото)

На Запоріжжі тривають профілактичні заходи з протидії крадіжкам кабельно-провідникової продукції  (фото)

Під час спільної наради поліції та представників ПАТ «Укртелеком» та «Запоріжжяобленерго» сплановано заходи з протидії розкраданню кабельно-провідникової продукції.

З 9 січня на території Запорізької області проводяться профілактичні заходи з метою підвищення ефективності попередження, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних з крадіжками та пошкодженням телекомунікаційних мереж, обладнання, кабельно-провідникової продукції.

Зокрема, співробітниками Управління карного розшуку ГУНП в Запорізькій області проведено аналіз фактів розкрадань майна протягом поточного року та встановлено, що за фактами крадіжок майна ПАТ «Запоріжжяобленерго» відкрито 2 кримінальних провадження, а за фактами крадіжок майна ПАТ «Укртелеком» – 41. Цей вид злочинів перебуває на контролі керівництва ГУНП в Запорізькій області.

В рамках проведення відпрацювання, поліцейські Запорізької області проводять рейди, перевіряють пункти прийому металобрухту, місця скупки, а також осіб, які знаходяться на обліку. Крім того, наближені наряди поліції до місць найбільшої концентрації крадіжок кабелів.

В той же час правоохоронцями було проведено спільну нараду з представниками ПАТ «Укртелеком» та ПАТ «Запоріжжяобленерго», на якій обговорювались спільні заходи, спрямовані на запобігання вчинення крадіжок кабельно-провідникової продукції. В тому числі піднімалось питання щодо ефективності та результатів спільного патрулювання мобільних груп з числа поліцейських та працівників акціонерних товариств.

Зазначимо, що на сьогоднішній день вже є певний результат проведених заходів. Так, 21 січня співробітниками підрозділів кримінальної поліції затримано групу зловмисників у складі 4 осіб, які здійснювали систематичне розкрадання телекомунікаційного обладнання та кабельної продукції.

А 23 січня оперативниками на території Гуляйпільського району затримано групу у складі 3 осіб, яка спеціалізувалась на розкраданні обладнання автоматичних телефонних станцій зв’язку, які розташовані у сільській місцевості. Зловмисники шляхом зламу розподільної коробки зв’язку, викрали 6 плат, які належать ПАТ «Укртелеком».

За обома фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Тривають досудові розслідування. Фігурантів перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Запорізької області.

Звертаємось до громадян, якщо ви стали свідком крадіжки кабельно-провідникової продукції чи пошкодження обладнання, володієте інформацією про осіб, які проводять підозрілі роботи з обладнанням телекомунікаційної мережі, про пошкоджений кабель чи відкриті комунікаційні колодязі або щодо нелегальної роботи пунктів прийому металобрухту, звертайтесь до територіальних підрозділів поліції, за телефоном «102» або в інший зручний для вас спосіб. Офіційний сайт Національної поліції.

 

 

(Visited 46 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *