На Запоріжжі скали адмінпротокол на директора продовольчого ринку

21 березня працівники Комунарського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області для перевірки дотримання карантинних заходів виїхали на один з ринків Запоріжжя, де виявили два кіоски, що, незважаючи на заборону, продовжували торгівлю продуктами харчування.

Поліцейські поспілкувались з директором ринку, при цьому акцентували на виконанні вимог Постанови КМУ №211 і протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області про заборону роботи агропромислових та торгівельних ринків. Під час бесіди громадянин заперечував факт роботи ринку та перешкоджав фіксуванню правопорушення. В результаті на нього склали адміністративний протокол за  ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Роботу ринку було зупинено.

Пізніше було встановлено, що директор ринку, щодо якого було складено протокол, перебуває на лікуванні в медичному закладі, та 3 квітня йому підтверджено діагноз «Коронавірус COVID-19», стан його здоров’я важкий.

Поліцейські, які контактували з хворим громадянином, здали тести – результаті негативні. Крім цього, правоохоронці встановлююють коло осіб, із якими контактував чоловік.

Поліцейські наголошують на важливості виконання вимоги керівництва держави та Уряду щодо дотримання карантинних заходів. Наразі першочергове завдання поліції — не притягувати до відповідальності порушників, а проводити профілактичну роботу і забезпечувати виконання карантинних заходів, аби не допустити поширення хвороби.

Якщо вам відомі факти порушення правил щодо карантину людей, телефонуйте «102».

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

(Visited 237 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *