Медічні заклади та інтернати Запорізької області перевіряють на забезпечення автономними джерелами живлення

Медічні заклади та інтернати Запорізької області перевіряють на забезпечення автономними джерелами живлення

Після трагічної загибелі двох пацієнтів на ШВЛ в лікарні у Львівській області внаслідок вимкнення світла, що сталася 27 листопада, керівництво Запорізької облдержадміністрації ініціювало позапланові перевірки автономних джерел електропостачання у всіх лікарнях Запорізької області. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Перевірками за участю фахівців Головного Управління ДСНС України у Запорізькій області охоплено усі території регіону. Вивчається наявність автономних джерел живлення не тільки в закладах охорони здоров’я, а й в інтернатних закладах, комунальних підприємствах, підприємствах приватної форми власності.

Полковник Олександр Семененко фото
Олександр Семененко
Під час брифінгу в Запорізькій ОДА заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Запорізькій області, полковник служби цивільного захисту Олександр Семененко розповів, що триває перевірка стану готовності закладів охорони здоров’я до роботи у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з відключенням енергопостачання.

“Наразі опрацьовується алгоритм дій по кожному об’єкту окремо на випадок виникнення надзвичайної ситуації з метою забезпечення своєчасного підключення альтернативних джерел енергопостачання. Крім існуючих джерел живлення в медичних закладах, в розпорядженні ДСНС по всій території області є 89 одиниць автономних електростанцій та генераторів. У разі потреби, структурні підрозділи ДСНС готові негайно прийти на допомогу”, – зазначив Олександр Семененко.

Фото Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *