Євросоюз допомагає Україні реформувати регулювання нафтових резервів

Євросоюз допомагає Україні реформувати регулювання нафтових резервів

На початку листопада ініціатива “EU4Energy governance” завершила проєкт технічної допомоги, спрямований на підтримку України в імплементації Директиви 2009/119/EC про нафтові резерви. Створення резервних запасів значно посилить операції на внутрішньому ринку нафти та безпеку її постачання.
Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

Від червня 2020 року представники Верховної Ради, Державного агентства резерву України, а також Міністерства енергетики та захисту довкілля України тісно співпрацювали із Секретаріатом Енергетичного Співтовариства над розробкою вторинного законодавства, необхідного для втілення реформи нафтових резервів.

Ініціатива “EU4Energy” реалізує всю підтримку Євросоюзу задля покращення енергопостачання, безпеки та зв’язку, а також сприяння енергоефективності та використанню відновлювальних джерел енергії у східних країнах-партнерах ЄС: Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Республіці Молдова та Україні.

Ініціатива фінансує проекти та програми, які допомагають реформувати енергетичні ринки, зменшити національну енергетичну залежність та споживання енергії.

У довгостроковій перспективі така діяльність сприяє більш надійному, прозорому та доступному енергопостачанню. Це, своєю чергою, зменшує рівень енергетичної бідності, а також тарифи на електроенергію як для громадян, так і для приватного сектора.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *