ЄС включив ще сім людей до санкційного списку щодо Криму і Севастополя

ЄС включив ще сім людей до санкційного списку щодо Криму і Севастополя

Рада ЄС додала сім осіб до списку людей, що підпадають під обмежувальні заходи через дії, які послаблюють територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України або їм загрожують. Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні.

Додання цих нових людей є наслідком організації російських місцевих виборів 8 вересня 2019 року на території незаконно анексованої Автономної Республіки Крим та міста Севастополь в Україні. Своєю залученістю до цих виборів ці люди активно підтримували дії та здійснювали політику, яка послаблює територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України або їм загрожує.

Це рішення збільшує загальну кількість осіб, які перебувають у списку обмежувальних заходів з боку ЄС, до 177. Окрім цього, у рамках цього санкційного режиму ЄС заморозив активи 44 юридичних осіб. Це означає, що всі активи в Європейському Союзі, що належать цим юридичним особам, є замороженими, і фізичні та юридичні особи з ЄС не можуть надавати їм жодних коштів.

Відповідні правові акти, зокрема імена осіб, яких включено до санкційного списку, можна знайти в Офіційному віснику ЄС від 28 січня 2020 року.

Інші дії ЄС у відповідь на українську кризу, містять у собі:

  • економічні санкції, націлені на конкретні галузі російської економіки; вони діють до 31 липня 2020 року;
  • обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя, зосереджені на території Криму та Севастополя; вони діють до 23 червня 2020 року

Додаткова інформація:

Офіційний вісник Європейського Союзу

Огляд обмежувальних заходів з боку ЄС у відповідь на кризу в Україні

 

(Visited 43 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *