До місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 967 мільйонів гривень плати за землю

З початку року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 967 мільйонів гривень плати за землю, що на 4% більше, ніж торік. Додатково скарбниці отримали майже 38 мільйонів.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області.  Більшу частину надходжень забезпечили підприємства, установи та організації – 761 мільйон (+36,4 млн грн), громадяни поповнили бюджети на 206 мільйонів (+1,3 млн грн).

Зокрема, платники м. Запоріжжя спрямували до бюджету 331,6 мільйона, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 122 мільйони, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 92 мільйони, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 84 мільйони, Якимівського та Приазовського районів – 66 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 64 мільйони.

Упродовж року податківці проводили роз’яснювальну роботу серед виробників сільськогосподарської продукції. У результаті укладено 94 договори оренди земельних ділянок сільгосппризначення, 91 додаткову угоду до діючих договорів, зареєстровано 1601 договір оренди земельних паїв з громадянами. При цьому річна сума додаткових надходжень орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності до місцевих бюджетів складає 2,5 мільйона гривень.

*

У Запорізькому регіоні понад 292 тисячі землекористувачів, з яких 283 тисячі – фізичні особи.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *