Дисквалификация. Елена Пидгрушная: "Все произошло за секунду, я не успела понять, что происходит"

В змішаній естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці Олена Підгрушна провела дуже непоганий етап, піднявши команду з 12-ї на десяту позицію. Але після фінішу команду було дискваліфіковано саме через порушення правил на етапі Олени.

Ми попросили спортсменку пояснити більш детально, що саме сталось в ситуації, яка призвела до дискваліфікації.

– Наскільки я зараз можу проаналізувати цю ситуацію, то, скоріш за все, суддя показав не правильний рубіж словенці, що йшла поруч зі мною. Я на спуску перед стадіоном стояла в спину за нею, і, відповідно, орієнтувалась по ній. І перед тим на трасі хтось мені кричав, що я десята, тому я абсолютно не здивувалася тому, що потрапила на десяту установку.

І потім, коли я вже зняла зброю, тримала її в руках і почала ізготовку, в цей момент суддя махає рукою словенці, вказує на десяту установку. Ну і мені показує, мовляв, переходь далі. А оскільки все це відбувалось буквально протягом якоїсь секунди, я не встигла зрозуміти, що відбувається і зорієнтуватись, що потрібно одягти знов зброю і після того перейти на інший килимок. Адже будь-який перехід, згідно з правилами, має відбуватись з одягненою зброєю.

Але за рахунок того, що це відбулось настільки швидко, до того ж, було наслідком не моєї помилки з вибором килимка, я в свою чергу припустилася грубої помилки на рубежі. Відповідно, я, тримаючи гвинтівку в руках, змістилася назад. І хоча вона дивилася вгору та вбік установок, це є порушенням правил безпеки. Відповідно і час втратила, і підготовку до стрільби дещо зіпсувала, адже вже пішла пульсація по ногах, а це впливає на стрільбу. Але постаралася, відпрацювала на нуль. І ще їду на останньому колі і думаю: нам же повинні відняти цей час, який я витратила на перехід через чужу помилку… Ну а насправді нас дискваліфікували через те, що я порушила правила…

Дуже шкода і я хочу вибачитись і перед спортсменами нашої команди, перед тренерами та вболівальниками. Тому що я якраз і виходила на старт саме для того, аби команда була більш конкурентоспроможною.

– Лєна, які подальші плани? Ти плануєш стартувати завтра?

– Ні, в мас-старті я не побіжу.

– А як щодо того, що ти говорила після індивідуальної гонки про можливість консультацій з кардіологами? Плануєш в паузу до чемпіонату світу поїхати в Україну?

– Поки що ні. Сьогодні я пробігла естафету, і відчуваю, що все в порядку – можна відкататись, відійти і продовжувати готуватись до чемпіонату світу.

– Підготовка на висоті в Лівіньйо не насторожує? Маючи на увазі те, як твій організм переносить гори.

– Ну якщо чемпіонат світу на висоті, то, готуючись десь внизу, нічого доброго точно не вийде. Тому краще ризикнути і спробувати такий варіант, ніж робити щось інше, завідомо знаючи, що результат буде поганий.

– Важко сперечатись. Олена, дякую за коментар і за пояснення ситуації в естафеті. Бажаємо вдалої підготовки до чемпіонату світу і таких результатів, на які сподіваються твої вболівальники і ти сама!

Розмовляв Євген Тарасенко

www.biathlon.com.ua/comments/10084-elena-pidgrushnaya-vse-proizoshlo-za-sekundu-ya-ne-uspela-ponyaty-chto-proishodit

(Visited 24 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *