Депутатський корпус підтримає «Родину козацької звитяги» (фото)

Депутатський корпус підтримає «Родину козацької звитяги» (фото)

Сьогодні, під час пленарного засідання 37 позачергової сесії, до представників влади звернулись представники громадської організації «Родина козацької звитяги». До складу цієї організації входять батьки та матері, сини яких загинули в зоні АТО та ООС.

За словами голови організації Миколи Горовухи, «Родина козацької звитяги» зараз не отримує фінансової підтримки з боку держави і покладає надії на виділення коштів для вшанування пам’яті героїв, які загинули, захищаючи свободу і незалежність держави на сході України.

— Коштів не вистачає навіть на вшанування пам’яті загиблих в авіакатастрофі, де ми втратили 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу — військовослужбовців 25-ї гвардійської військово-транспортної авіабригади з Мелітополя. Ми навіть не можемо відвідати їхніх близьких. Родини усіх синів України, що поклали голови в боях, зараз знаходяться у дуже важкому фінансовому становищі. Матері отримували по 3200-3500 грн., а під час пандемії COVID-19 – взагалі ні копійки. На сьогодні наша область займає останнє місце за критерієм підтримки родин бійців, що загинули,  — зазначив Микола Говоруха.

Нагадаємо, вчора під час Президії Запорізької обласної ради представники організації звернулись до облдержадміністрації з вимогою виділити 160 тис грн. для вшанування пам’яті героїв, що поклали життя на Сході України.

— Обласна рада може розглядати тільки питання, які внесені облдержадміністрацією та її департаментами. Завжди можна знайти спосіб допомоги таким організаціям. Ми, безумовно, підтримаємо «Родину козацької звитяги» і проголосуємо за відповідну строку в бюджеті, як тільки вона буде внесена, — зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, коментуючи ситуацію.

Результатом сьогоднішнього звернення стала чітка позиція голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака: опрацювати усі проблемні нюанси та винести питання до розгляду на наступній сесії.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *