Світовий банк допоможе українським ОТГ прискорити приватні інвестиції в сільське господарство

Світовий банк допоможе українським ОТГ прискорити приватні інвестиції в сільське господарство

Набрала чинності Угода, згідно якої Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий банк) надає Україні фінансову підтримку на програму «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України».

В рамках Угоди протягом 2020–2024 років за рахунок коштів державного бюджету, зокрема, заплановано розробити 600 комплексних планів просторового розвитку територій громад.

Hозроблені сертифікованими спеціалістами, аони дозволить більш ефективно реалізувати внутрішній потенціал громад, використати наявні ресурси, визначити пріоритети в управлінні територією та сформувати політику її розвитку на перспективу.

Згідно проєкту Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель» планується запровадити новий вид містобудівної документації на місцевому рівні, що є одночасно документацією із землеустрою, а саме – комплексних планів просторового розвитку територій громад.

Міністерство розвитку громад та територій України погодило операційний посібник з організації розроблення комплексних планів просторового розвитку громад.

Взяти участь у програмі та отримати субвенцію з державного бюджету для розроблення планів розвитку зможуть виконавчі комітети рад ОТГ, які матимуть у своєму складі структурний підрозділ з питань містобудування та архітектури, і забезпечені топографічними картами території ОТГ у масштабі 1:10 000, у тому числі створеними Держгеокадастром в рамках цієї ж програми.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *