Депутатам Запорізької облради VIII скликання нагадують про необхідність дотримуватись антикорупційного законодавства

Депутатам Запорізької облради VIII скликання нагадують про необхідність дотримуватись антикорупційного законодавства

Новообрані депутати Запорізької обласної ради мають подати декларацію за 2019 рік до 25 грудня 2020 року.

Відділ з питань правового та організаційного забезпечення реалізації засад антикорупційної політики виконавчого апарату Запорізької обласної ради нагадує депутатам Запорізької обласної ради про необхідність подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування особою, обраною депутатом місцевої ради впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень депутата. Про це йдеться в частині 3 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

При цьому відділ з питань правового та організаційного забезпечення реалізації засад антикорупційної політики виконавчого апарату Запорізької обласної ради звертає увагу, що рішення Конституційного суду україни ніяким чином не вплинуло на обов’язок суб’єктів декларування подавати декларації, зазначені в статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», і даний тип декларацій, зокрема. Реєстр НАЗК відкритий для цього і працює в штатному режимі.

Більш детально із засадами антикорупційної політики можна ознайомитись в розділі «Запобігання корупції» на офіційному сайті Запорізької обласної ради.  У відділі з питань правового та організаційного забезпечення реалізації засад антикорупційної політики виконавчого апарату Запорізької обласної ради готові надати консультаційну допомогу з питань заповнення декларацій, а у відділі комп`ютерізації – допомогти з технічних питань.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *