День Незалежності запоріжці відзначили святковим концертом

День Незалежності запоріжці відзначили святковим концертом

Урочисті заходи пройшли на о. Хортиця, на території історико-культурного центру «Запорозька Січ».

Урочиста частина заходу розпочалася з молодіжного флешмобу та відеопривітань від ровесників незалежності України, які говорили про важливість єдності та наполегливості у звершені добрих справ на користь Батьківщини. Зі сцени мешканців та гостей міста привітали заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Тишечко та перший  заступник голови обласної ради Єгор Семенков.

-Для мене особисто поняття «незалежність» означає мати право їздити по якісних дорогах, право на якісну і доступну медицину, право на потужну економіку, право бути визнаними у світі і в нас для цього є всі можливості. Так, не все ідеально сьогодні в Україні, але у нашої держави є найголовніший скарб – це люди – щирі та справжні, а тому я вірю, що у нас все вийде, — підкреслив Єгор Семенков.

З нагоди Дня Незалежності він також вручив почесні нагороди обласної ради провідним фахівцям нашої громади. Так, за особистий внесок у розвиток культури орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня отримав викладач  КЗ «Запорізький фаховий музичний коледж ім. П. І. Майбороди», керівник камерного оркестру «Концертино» та ансамблю скрипалів «Консонанс» Ігор Горський. За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Незалежності України орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм»  ІІІ ступеня нагороджено начальника першого державного пожежно-рятувального загону  ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, полковника служби цивільного захисту Віталія Трояна. Почесними грамотами відзначили також військових – сержанта автомобільної роти в\ч 3033 , прапорщика Ігоря Чередніченка та водія-стрільця 2 взводу роти охорони та патрульно-постової служби 1 роти Військової служби правопорядку в\ч А2176  Олександра Безліпченка. Подякою голови обласної ради відзначено також заступника директора з навчально-виховної роботи Вільнянської загальноосвітньої школи № 2 Ольгу Шпитальову.

Яскраві виступи дарували артисти академічного обласного театру ім. В. Магара, а вже ввечері, на гостей історико-культурного комплексу чекали виступи симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії та світлове шоу.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *