Жители Запорожской области заплатили 365 миллионов гривен военного сбора

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

з початку року роботодавці і мешканці Запорізького регіону сплатили до державного бюджету 365 млн грн військового збору. За інформацією Головного управління ДПС у Запорізькій області, надходження збільшились до відповідного періоду минулого року на 14 млн або на 4%.

Лише у липні державна скарбниця отримала від запорізьких платників понад 56 млн грн, що на 1,7 млн грн більше, ніж у липні 2019 року. Крім того, середньомісячні надходження порівняно з минулорічними зросли на 4%.

За сім місяців найбільші суми збору перерахували підприємства і підприємці м. Запоріжжя – майже 187 млн грн, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 56,5 млн грн, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 32 млн грн, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 24,2 млн грн, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 11,5 млн грн, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 10,4 млн грн, Вільнянського, Новомиколаївського районів – 10,3 млн грн, Василівського та Михайлівського районів – понад 10 млн грн.

Усього станом на 1 серпня в Запорізькій області військовий збір сплачують 56 тисяч суб’єктів господарювання, у тому числі понад 15,8 тисяч юридичних осіб та 40,2 тисячі підприємців-фізичних осіб та громадян.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *