Болгарія змінила правила в'їзду для українців: пускатимуть з негативним ПЛР-тестом (доповнено)

https://img.eurointegration.com.ua/images/doc/1/1/1182477-bulgaria-696x434.jpg

(www.eurointegration.com.ua/news/2020/07/28/7112587/)

Громадяни України з 30 липня можуть в’їжджати до Болгарії за умови наявності негативного тесту на коронавірус, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це йдеться у заяві на сайті МЗС Болгарії:

Гражданите на Северна Македония, Сърбия, Албания, Косово, Босна и Херцеговина, Черна гора, Украйна, Молдова, Израел и Кувейт могат да влизат у нас с цел туризъм срещу отрицателен PCR тест, направен през последните 72 часа

С отрицателен PCR тест в България могат да пристигат чужди граждани, пътуващи по съществени причини от останалите трети страни. Като съществени причини в заповедта на здравния министър са посочени: дейността на сезонни земеделски работници и работници в областта на туризма; на лица, пътуващи с цел обучение; пътуващите по хуманитарни причини и представителите на търговско-икономически и инвестиционни дейности.

PCR тест не се изисква за лица, пристигащи у нас от държави-членки на ЕС, Обединено кралство Великобритания и Северна Ирландия, страни по Шенгенското споразумение, както и от Алжир, Австралия, Канада, Грузия, Япония, Мароко, Нова Зеландия, Руанда, Република Корея, Тайланд, Тунис, Източна република Уругвай. Те не подлежат и на 14-дневна карантина.  

Това нарежда министърът на здравеопазването проф. Костадин Ангелов с издадената днес Заповед № РД-01-438/27.07.2020 г.

С пълния текст на заповедта можете да се запознаете тук. (mh.government.bg/bg/novini/aktualno/grazhdanite-na-severna-makedoniya-srbiya-albaniya…)

 

Болгарія ускладнила в’їзд на свою територію українським туристам

З 30 липня Болгарія знову вимагатиме від українців результат негативного лабораторного тесту на коронавірус

Болгарія ускладнила в’їзд на свою територію українським туристам

 
 
Українці при в’їзді до Болгарії повинні мати негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19, зробленого максимум за 72 години до перетину кордону
 

Уряд Болгарії знову змінив правила в’їзду для громадян України, Північної Македонії, Сербії, Албанії, Косова, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Молдови, Ізраїлю та Кувейту.

Громадяни цих країн зможуть відвідати Болгарію з негативним тестом на коронавірус, проведеним за 72 години до поїздки. Для українців вимога мати при перетині кордону негативний результат лабораторного тесту на Covid-19 почне діяти з 30 липня, повідомило місцеве міністерство охорони здоров’я.

ПЛР-тест не потрібен для осіб, які прибувають у Болгарію з держав – членів ЄС, Великої Британії, країн Шенгенської зони, а також з Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Кореї, Таїланду, Тунісу, Уругваю. Громадяни цих країн також звільнені від проходження двотижневого карантину.

Нагадаємо, 16 липня Болгарія почала впускати на свою територію українців без обов’язкового карантину чи негативного ПЛР-тесту. Таким чином спрощені умови в’їзду українців у Болгарію діяли лише два тижні.

zaxid.net/news/

 

 

(Visited 51 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *