БК «Запоріжжя» не зумів перервати серію із поразок у матчі з БК «Будівельник»

БК «Запоріжжя» не зумів перервати серію із поразок у матчі з БК «Будівельник»
Більшість складу запорізької команди тільки повернулася до тренувань після коронавірусу, тому кондиції гравців у виїзному поєдинку були далекі від оптимальних.
БК «Будівельник» – БК «Запоріжжя» 87:80 (24:18, 11:18 25:22, 27:22)
«Будівельник»: Бурт (28 + 6 підбирань + 7 передач), Козлов (9 + 3 перехоплення), Томас, Фурс (4 + 5 підбирань), Брайс Джонсон (8 + 3 перехоплення + 3 блок-шота – 6 втрат) – старт; Реджі Джонсон (20 + 5 підбирань + 5 передач), Девое (15 + 6 підбирань), Загреба (3), Кожем’якін. Головний тренер: Вальдемарас Хомічус.
«Запоріжжя»: Кеффі (12), Форчун (9 + 7 підбирань – 5 втрат), Мальчевський (10), Грицак (5 + 5 підбирань), Маяускас (16 + 6 підбирань) – старт; Міхєєв (15 + 5 підбирань), Тихонов (8 + 7 підбирань), Сізов (4 + 5 передач + 2 блок-шота), Тітов (1). Головний тренер: Валерій Плеханов.
Снайперські вміння Романа Козлова допомогли «Будівельнику» виграти стартову чверть. Кияни завдяки високому відсотку реалізації дальніх кидків отримали перевагу в рахунку 24:18. Козлов влучив три з чотирьох своїх спроб, ставши кращим снайпером дебютного відрізку. Запоріжці, які мали перевагу на підбираннях, робили більше втрат. Якщо в першій половині чверті результативність Аурімаса Маяускаса допомагала команді вести в рахунку, то після медіа тайм-ауту гравці з лави «Будівельника» змінили ситуацію на користь господарів.
У другій чверті запоріжці зіграли надійніше, в першу чергу, в захисті. Наслідком цього стали лише 11 пропущених очок. Перевага на підбираннях закріпилися. По-справжньому ввімкнулися вже гравці з лави «Запоріжжя». Міні-ривок зі старту чверті – 5:0 допоміг впритул наблизитись до киян. Ефективно діяв Дмитро Тихонов, завдяки двом «ендванам» Івана Міхєєва запоріжці нарешті вирівняли становище наприкінці чверті. Команда Валерія Плеханова не програвала «Будівельнику» в боротьбі, а своєю останньою атакою із завершенням Тихонова та успішним захистом зуміла мінімально виграти першу половину – 36:35. Кеффі з Маяускасом демонстрували найкращу результативність у складі гостей, Тихонов та Грицак домінували на підбираннях, зібравши по п’ять відсотків м’яча.
У третій чверті лідер на майданчику змінювався часто, але жодній з команд не вдавалося повноцінно піти у відрив. «Запоріжжю» дуже не пощастило з травмою основного розігруючого Майка Кеффі. Уже на старті важливого ігрового відрізку він змушений був покинути майданчик. Наприкінці чверті американець ненадовго з’явився, проте в заключній 10-хвилинці своїй команді допомогти не міг. «Будівельник» завдяки триочковому від Роберта Девое мав незначну перевагу перед вирішальним відрізком – 60:58.
Підопічні Вальдемараса Хомічуса впродовж останньої чверті поступово зуміли дистанціюватися. Бурт вправно набирав очки, маючи підтримку з боку партнерів. Дальнє влучання Стіва заклало фундамент для вирішального ривка. За чотири з половиною хвилини до кінця «Будівельник» повів у рахунку – 72:66. Валерій Плеханов змушений був використати останній тайм-аут за три з половиною хвилини до завершення гри – команда поступалася вісьмома очками. Пауза не дала бажаного ефекту, «Будівельник» довів власну перевагу спочатку до 10 очок, потім до 14… Запоріжці своїм тиском спробували врятуватися, але все, що вдалося – це скоротити відставання до 6 очок наперед останньою хвилиною. Кияни довели гру до третьої перемоги в сезоні – 87:80, «Запоріжжя» програло п’ятий матч поспіль. Час на роботу над помилками є до 27 листопада, саме тоді наша команда зіграє свій наступний поєдинок у Суперлізі з «Харківськими Соколами» на виїзді.

Валерій Плеханов, головний тренер БК «Запоріжжя»: 
 — Вважаю, що два фактори вплинули на результат гри. Перший — травма на початку матчу єдиного першого номера Кеффі. Після цього організація нашої позиційної атаки залишала бажати кращого впродовж усіх чотирьох чвертей. Друге — індивідуальна майстерність легіонерів «Будівельника» виявилося на порядок вище, ніж у наших. Це два фактора, які в першу чергу вплинули на результат. Група «Здоров’я» ще не готова після хвороб. Я не можу навіть влаштувати рознос в роздягальні, тому що це  буде нечесно по відношенню до гравців. Ми провели 2,5 тренування після гри з «Прометеєм». Ми не додали в кондиціях, а втомилися більше. Нам треба менше тренуватися і більше пити вітамінів. На жаль, не можу похвалитися, що ми близькі до оптимальних кондицій. Не знаю скільки це триватиме. Трохи не сподобався недонастрой команди. 19 втрат — забагато навіть для групи «Здоров’я».

Офіційний сайт БК»ЗАПОРІЖЖЯ»
(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *