• Архів газети
  • Історія
  • Про видання
  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Обрати мову сайту
  • Українська
  • Русский
Газета МИГ
  • Новини Запоріжжя
    • ЖКГ, Транспорт
    • Підтримка
    • Фінанси, економіка
    • Культура, навчання
    • Спорт
  • Україна та Світ
  • Інфографіка
  • Спецпроєкти
    • Стійке Запоріжжя
    • Факти – ліки проти фейків
    • Цікаво
    • Світ допомагає відновлювати Україну
    • Запорізькі крафтовики
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Правда кривду переможе!
        • Cпецвипуск 6
        • Cпецвипуск 5
        • Cпецвипуск 4
        • Cпецвипуск 3
      • Громадськість за здорове місто
      • Коронавірус під мікроскопом
    • Архів PDF
    • Євроінтеграція
      • Реформи
      • Україна-ЄС
    • Дивовижне Запоріжжя
      • Історія успіху
      • Персони
      • Точка на карті
  • Фото і відео
  • Публікації
    • Політика
    • Споживач
    • Соціальна сфера
    • Медицина, екологія
    • Мистецтво, дозвілля, туризм
    • Різне
  • Важливо
Газета МИГ
No Result
View All Result

Свіжі новини Запоріжжя та Запорізької області » Україна та Світ » Британія й Німеччина підписали історичну оборонну угоду – із зобов’язаннями підтримки України

Британія й Німеччина підписали історичну оборонну угоду – із зобов’язаннями підтримки України

Угода фіксує спільні зобов’язання щодо розбудови військових спроможностей України

by Ніна
23/10/2024
in Україна та Світ, Щоденники війни
0
Британія й Німеччина підписали історичну оборонну угоду – із зобов’язаннями підтримки України

Фото: Getty Images

843
VIEWS
Велика Британія та Німеччина уклали у середу історичну оборонну угоду Trinity House Agreement, яка передбачає посилення двостороннього оборонного співробітництва в усіх сферах. 

Угода включає зокрема розробку нової далекобійної зброї, а також фіксує спільні зобов’язання щодо розбудови військових спроможностей України,  йдеться у пресрелізі британського уряду.

“Укладання Trinity House Agreement знаменує собою фундаментальний зсув у відносинах Великої Британії з Німеччиною та для європейської безпеки. Ця угода між двома країнами Європи, які витрачають найбільше коштів на оборону, зміцнить національну безпеку та економічне зростання в умовах російської агресії, що зростає, та збільшення загроз”, – заявили у міністерстві оборони Британії.

Оборонна угода передбачає системну співпрацю між Великою Британією і Німеччиною впродовж наступних років над низкою новаторських оборонних проєктів у всіх сферах (повітря, суша, море, космос та кіберпростір). Це включає спільну роботу над швидкою розробкою “абсолютно нової далекобійної зброї, яка може діяти на більшій відстані з більшою точністю, ніж сучасні системи, в тому числі й Storm Shadow”.

Також угодою передбачається відкриття у Британії нового заводу з виробництва стволів для артилерійських гармат, продовження співпраці по виробництву бронемашин Boxer та започаткування співробітництва у питанні безпілотних літальних апаратів, а також збільшення спільних зусиль для зміцнення східного флангу НАТО та із метою захисту критично важливої підводної інфраструктури.

Як повідомляється у спільному комюніке міністрів оборони Великої Британії та ФРН, в оборонній угоді також міститься зобов’язання щодо продовження військової підтримки України.

“Ми зобов’язуємося працювати разом стільки, скільки буде потрібно для підтримки та надання Україні спроможностей протистояти російській агресії. Наша спільна воля однозначна, ми продовжуватимемо забезпечувати Україну необхідними військовими спроможностями. Наші команди фахівців і наші оборонні підприємства працюватимуть ще тісніше, щоб забезпечити перемогу України та досягти справедливого і стійкого миру”, – йдеться у комюніке.

Зазначається, що у короткостроковій перспективі Британія та Німеччина спільно забезпечать Україну “новими наступальними спроможностями, підтримуючи оснащення переданих Німеччиною гелікоптерів Sea King сучасними ракетними системами”.

“У довгостроковій перспективі ми будемо тісніше співпрацювати в рамках коаліцій з надання допомоги Україні, використовуючи отриманий досвід для постійного розвитку нашої співпраці. Велика Британія збільшить свою підтримку бронетанкової коаліції на чолі з Німеччиною і Польщею, а Німеччина підтримає коаліцію з розробки безпілотників на чолі з Великою Британією і Латвією”, – заявили очільники британського та німецького оборонних відомств.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони Великої Британії Джон Гілі у вівторок під час виступу у Палаті громад заявив, що Велика Британія прагне, аби План перемоги Президента Зеленського був успішним, і працюватиме задля його успіху разом з Україною та союзниками.

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3919247-britania-j-nimeccina-pidpisali-istoricnu-oboronnu-ugodu-iz-zobovazannami-pidtrimki-ukraini.html

Новини від МИГа mig.com.ua в Telegram та Instagram та facebook. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/migcomua та facebook та  Instagram

Previous Post

«Сталевими запорізькими кіборгами» називають побратими трьох бійців, які 56 днів тримали свою позицію

Next Post

Бердянські діти відмічали день мертвих російських солдат

Ніна

Related Posts

Тривоги у Запоріжжі. “Металург” та “Вікторія” не змогли провести матч
Новини Запоріжжя

Тривоги у Запоріжжі. “Металург” та “Вікторія” не змогли провести матч

03/05/2026
881
В Україні у понеділок очікується мінлива хмарність без опадів, вдень – до +25°
Україна та Світ

В Україні у понеділок очікується мінлива хмарність без опадів, вдень – до +25°

03/05/2026
876
Сили ППО вдень знешкодили 175 російських безпілотників та п’ять ракет
Україна та Світ

Сили ППО вдень знешкодили 175 російських безпілотників та п’ять ракет

03/05/2026
855
“Укренерго” не планує відключень у понеділок
Україна та Світ

“Укренерго” не планує відключень у понеділок

03/05/2026
737
Наслідки атаки російських дронів на Запоріжжя — пожежа у гаражних приміщеннях
Щоденники війни

Дев’ятеро поранених після атаки дронів на Запоріжжя — серед них дитина двох років

03/05/2026
561
Next Post
Бердянські діти відмічали день мертвих російських солдат

Бердянські діти відмічали день мертвих російських солдат

Щоденники війни

Тривоги у Запоріжжі. “Металург” та “Вікторія” не змогли провести матч

Сили ППО вдень знешкодили 175 російських безпілотників та п’ять ракет

Дев’ятеро поранених після атаки дронів на Запоріжжя — серед них дитина двох років

Сили оборони знищили ракетний корабель росії в порту Приморськ

Удар по автобусу з дітьми на Дніпропетровщині: шестеро поранених

У Запорізькій області загинули двоє: 62-річна жінка та 55-річний чоловік внаслідок авіаударів рф

Важливо

Що таке гендерна чутливість і як її розвинути (перевір себе)

Електронний щит України: як інженери створюють революційний протидроновий захист

ТОП-10 страв, які легко приготувати в мультиварці

Ефірні олії: природні аромати та їх застосування

Глечики та графини: чим відрізняються і де використовувати

Щеплення перед школою: турбота, що формує імунітет на роки

Публікації

Пережив голодомор і Другу світову: неймовірна доля 100-річного ветерана із Гуляйполя на Запоріжжі 

Чи готова українська енергетика до європейських правил? – діалог медійників та експертів в УКМЦ

Відповідальні запоріжці заохочують займатися бджолярством

Думка запоріжців щодо відновлення парків і скверів

“Запорізький слід” у скандалі зі спецпенсіями: як система створює прірву у виплатах

Допомога ВПО на Запоріжжі: працевлаштування, навчання, власна справа

Цікаво

Що буде з погодою у Запоріжжі: синоптики дали прогноз на найближчі дні

Після переобрання Трампа сімейний бізнес його синів Еріка та Дональда-молодшого показав феноменальне зростання, збільшившись на $4 млрд

“Євробачення-2026”: LELÉKA поїхала на пісенний конкурс до Відня

Lufthansa знайшла зниклий під час перельоту «Оскар» росіянина Таланкіна

Зміни з 1 травня: тарифи, субсидії, виплати, пенсії, відстрочки та квитки УЗ

Укрзалізниця змінює правила повернення квитків: деталі

Календар

Тривоги у Запоріжжі. “Металург” та “Вікторія” не змогли провести матч

В Україні у понеділок очікується мінлива хмарність без опадів, вдень – до +25°

У Запоріжжі з 4 травня на міські маршрути вийдуть додаткові автобуси

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/migcomua

Газета МИГ
  • «Факти – ліки проти фейків» PDF архів
  • Архів PDF Світ допомагає відновлювати Україну
  • Архів PDF
  • Слово правди – наша зброя
  • PDF Архів газети
  • Історія
  • Про видання
  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Українська
  • Русский

Контакти

Адреса редакції:
м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 152, , 5 поверх
Адреса для кореспонденції:
а/с 8030, м. Запоріжжя, індекс 69095 Приймальня (061) 7875211,
[email protected]
Сайт mig.com.ua створено для поширення інформаційного контенту під брендом "МИГ". Матеріали сайту готуються і редагуються співробітниками ТОВ "Газета МИГ".
Сайт отримав гранти від Фонд Східна Європа, Празький центр громадянського суспільства та Асоціації «Незалежні регіональні видавці України».
Рекламна служба газети та сайту:
[email protected] ,
[email protected]
Статті у розділі > "Важливо" можуть бути комерційною або спонсорською інформацією .
Адміністратор сайту:
[email protected] [email protected]
Використання матеріалів, опублікованих на сайті, дозволяється із зазначенням посилання на офіційний сайт газети МИГ

Мітки

ЄС БПЛА Бердянськ ДСНС ДСНС Запоріжжя ДТП Запоріжжя Запорізька область Мелітополь НПУ Новини Запоріжжя Новости Запорожья ПРОГНОЗ Украина адреси вибухи відключення війна війна з рф графіки гроші допомога діти електроенергія кримінал новини новини_Запоріжжя обстріл обстріли окупація погода пожежа поліція поліція_Запоріжжя ремонт руйнування рух рф рятувальники світло синоптик суд транспорт час черги

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

  • Русский
  • Новини Запоріжжя
    • ЖКГ, Транспорт
    • Підтримка
    • Фінанси, економіка
    • Культура, навчання
    • Спорт
  • Україна та Світ
  • Інфографіка
  • Спецпроєкти
    • Стійке Запоріжжя
    • Факти – ліки проти фейків
    • Цікаво
    • Світ допомагає відновлювати Україну
    • Запорізькі крафтовики
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Правда кривду переможе!
      • Громадськість за здорове місто
      • Коронавірус під мікроскопом
    • Архів PDF
    • Євроінтеграція
      • Реформи
      • Україна-ЄС
    • Дивовижне Запоріжжя
      • Історія успіху
      • Персони
      • Точка на карті
  • Фото і відео
  • Публікації
    • Політика
    • Споживач
    • Соціальна сфера
    • Медицина, екологія
    • Мистецтво, дозвілля, туризм
    • Різне
  • Важливо
Рекламодавцям
No Result
View All Result