• Архив газеты
  • История
  • Об издании
  • Контакты
  • Рекламодателям
  • Выбрать язык сайта
  • Українська
  • Русский
Газета МИГ
  • Новости Запорожья
    • ЖКХ, Транспорт
    • Здоровье, спорт
    • Культура, учеба
    • Политика, право
    • Происшествия
    • Финансы, экономика
  • Украина и Мир
  • Спецпроекты
    • Факты – лекарство против фейков
      • Выпуск 1
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
        • Спецвипуск 1
        • Спецвипуск 2
        • Спецвипуск 3
        • Спецвипуск 4
        • Спецвипуск 5
        • Спецвипуск 6
        • Спецвипуск 7
        • Спецвипуск 8
        • Спецвипуск 9
        • Спецвипуск 10
      • Запорожье: 45 км к линии фронта
      • Правда кривду переможе!
    • Евроинтеграция
    • Реформы
    • Украина-ЕС
  • Публикации
    • Удивительное Запорожье
      • История успеха
      • Персоны
      • Точка на карте
    • Искусство, досуг, туризм
    • Медицина, экология
    • Политика, потребитель
    • Разное
  • Интересно
  • Инфографика
  • Важно
Газета МИГ
No Result
View All Result

Головна » Спецпроекты » Календарь » 21 сентября – День фармацевтического работника в Украине

21 сентября – День фармацевтического работника в Украине

by Ніна
21/09/2024
in Календарь, Украина и Мир
0
21 вересня —   День фармацевтичного працівника в Україні
743
VIEWS

ДЕНЬ 941-й РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ – DAY 941 RUSSIAN AGRESSION21 вересня в Україні

святкують День фармацевтичного працівника. Щорічно припадає на третю суботу вересня. Це професійне свято було встановлено указом Президента України 1999 року на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоров’я.

https://www.dilovamova.com/images/wpi.images/h_ua_den_farmacefta.jpg

Цей день визнає значний внесок працівників фармацевтичної галузі в охорону здоров’я населення.

В Україні працює понад 350 000 фармацевтів, провізорів та інших представників цієї галузі.

https://media.acc.cv.ua/news/article/2021/09/17/77330/w0ru9tNYrlttBBfO9N5v.r695x430.jpg

Вони забезпечують населення необхідними ліками та допомагають підтримувати здоров’я людей. В мережах багатьох аптек у цей день роблять безкоштовні діагностичні процедури та знижки на популярні препарати.

 

Також 21 вересня День винахідника і раціоналізатора України. Також припадає на третю суботу вересня. Це професійне свято було встановлено указом Президента України 1994 року. 

https://shostkarr.gov.ua/upload/image_for_news/big/194dc6fdeee64874d7c6fc8cf45523a4.jpg

Свято визнає важливий внесок винахідників, раціоналізаторів, інженерно-технічних та наукових працівників у розвиток інноваційного потенціалу країни. Цього дня проводяться різноманітні заходи, включаючи виставки, конференції та нагородження найкращих винахідників і раціоналізаторів.

 

А ще 21 вересня День хірурга в Україні. Це професійне свято було встановлено для визнання важливої ролі хірургів у збереженні здоров’я та життя людей. Хірургія є однією з найскладніших і найвідповідальніших медичних спеціальностей. 

https://ohmatdyt.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/119920377_2619086518402069_8892662673523296370_o-700x1244.jpg

Хірурги щодня рятують життя, виконуючи складні операції та приймаючи важливі рішення під час критичних ситуацій. Цього дня в Україні проводяться різноманітні заходи, включаючи урочисті збори, конференції та нагородження найкращих хірургів.

 

А ще 21 вересня Міжнародний день миру і День миру в Україні. Це свято було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН 1981 року з метою підсилення ідеї миру серед усіх країн та народів.

https://cdn.celebratoday.com/images/Celebratoday-international-day-of-peace-21-09.png

Спочатку цей день святкували третього вівторка вересня, але від 2002 року його перенесли на 21 вересня. 

https://naurok.com.ua/uploads/files/1686465/350121/402039_images/2.jpg

Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення воєнних конфліктів та створення світу без війн. Цього дня ООН закликає до глобального припинення вогню та відмови від насильства.

 

21 вересня святкують Всесвітній день прибирання. Це глобальний рух, який мобілізує мільйони волонтерів у понад 190 країнах для очищення своїх місцевих громад від сміття та відходів.

https://static.ukrinform.com/photos/2019_09/thumb_files/630_360_1568784635-852.jpg

Цей день був започаткований 2018 року, і від того часу став важливою подією для підвищення обізнаності про проблему забруднення навколишнього середовища та необхідність відповідального поводження з відходами. Основна мета заходу – об’єднати людей для спільної роботи над збереженням чистоти нашої планети.

 

А ще 21 вересня Міжнародний день прибирання прибережних територій. Припадає на третю суботу вересня.

https://daytoday.ua/wp-content/uploads/2023/09/Mizhnarodnyy-den-prybyrannia-pryberezhnykh-terytoriy.jpg

Цей день є важливою глобальною подією, спрямованою на збереження та захист наших океанів, хвиль і пляжів. Мільйони волонтерів по всьому світу збираються разом, щоб прибрати сміття з пляжів і водних шляхів, зменшити забруднення морського середовища та захистити морське життя.

 

А ще 21 вересня День європейського співробітництва, який ще називають Днем ЄС.  Це свято було започатковане для підкреслення важливості співпраці між європейськими країнами та регіонами.

https://daytoday.ua/wp-content/uploads/2021/08/Den-ievropeyskoho-spivrobitnytstva.jpg

До святкування приєднуються близько 30 країн, і його підтримують такі організації, як Європарламент, Єврокомісія та Європейський комітет регіонів.

 

21 вересня День нульових викидів.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQVPez8CooQ-0aYkEh7Y1wpbialiGmLIkM4-w&s

Це свято було започатковане 2008 року з метою привернення уваги до проблеми забруднення атмосфери та необхідності зменшення викидів шкідливих речовин.

 

Також 21 вересня Всесвітній день боротьби з хворобою Альцгеймера. Це свято було започатковане 1994 року з ініціативи Міжнародної організації з боротьби з хворобою Альцгеймера (Alzheimer’s Disease International) для підвищення обізнаності про це захворювання та підтримки пацієнтів і їхніх родин.

https://daytoday.ua/wp-content/uploads/2021/08/Mizhnarodnyy-den-rozpovsiudzhennia-informatsii-pro-khvorobu-Altsheymera.jpg

Хвороба Альцгеймера – це різновид старечої деменції, що спостерігається у людей віком від 65 років. Вона характеризується не лише втратою пам’яті, але ще й:

  • Уповільненням розумової діяльності.
  • Нездатністю вибудовувати логічні ланцюжки
  • Порушенням мовлення.
  • Складнощами із повсякденними діями.

Цей процес триває роками та завдає страждань не лише хворим, але й їхнім родичам. Хоча хворобою страждає практично 50% людей похилого віку, ліки від неї досі не винайдено та причини виникнення достеменно невідомі. 

 

Як назвати дитину, яка народилася 21 вересня

Іменини: Андрій, Валентин, Василь, Володимир, Данило, Дмитро, Іван, Йосип, Костянтин, Нестор, Олександр, Петро.

Талісманом людини, народженої 21 вересня, є хризопраз.

https://belle-mart.com/img/uploads/presm/BKS3047.jpg

Різновид халцедону, який відрізняється соковитим зеленим кольором. Здавна вірили, що хризопраз надихає на творчість та розкриває природні таланти людини.

Цього дня народилися:

  • 1866 рік — англійський письменник Герберт Веллс;
  • 1885 рік — український композитор, піаніст Томас де Гартман;
  • 1965 рік —  український біатлоніст, учасник Олімпійських ігор Валентин Джима.

Пам’ятні дати і події 21 вересня

  • 1922 рік — американський президент Воррен Гардінг підтримує ідею створення єврейської держави в Палестині;
  • 1933 рік — у Лейпцизі починається судовий процес над комуністами за обвинуваченням у підпалі рейхстагу;
  • 1940 рік — у Лондоні приймають рішення використовувати метро як бомбосховище;
  • 1940 рік — відкривають Львівський театр опери і балету;
  • 1991 рік — на референдумі 99 % виборців голосують за незалежність Вірменії;
  • 1998 рік — на американському телебаченні показують запис допиту президента США Білла Клінтона в справі Моніки Левінскі;
  • 2000 рік — американська співачка Барбра Стрейзанд оголошує про те, що вона залишає сцену;
  • 2019 рік — стартує український фестиваль «Comic Con Ukraine 2019» у Києві;
  • 2022 рік — президент Росії Володимир Путін після невдалої спроби захопити Україну оголошує мобілізацію.

Джерела:https://tsn.ua/other/yake-21-veresnya-svyato-vse-pro-cey-den-yake-cerkovne-svyato-scho-ne-mozhna-robiti-2662794.htmldaytoday.ua/21-veresnia

Новини від МИГа mig.com.ua в Telegram та Instagram та facebook. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/migcomua та facebook та  Instagram

Previous Post

Программа ТК «Суспільне Запоріжжя» на субботу, 21 сентября

Next Post

Какой будет погода на выходные в Запорожье и области: прогноз синоптиков

Ніна

Related Posts

В Україні у понеділок очікується мінлива хмарність без опадів, вдень — до +25°
Украина и Мир

В Украине в понедельник ожидается переменная облачность без осадков, днем ​​до +25°

03/05/2026
876
Сили ППО вдень знешкодили 175 російських безпілотників та п’ять ракет
Дневники войны

Силы ПВО днем ​​обезвредили 175 российских беспилотников и пять ракет

03/05/2026
855
«Укренерго» не планує відключень у понеділок
Украина и Мир

«Укрэнерго» не планирует отключения в понедельник

03/05/2026
737
США повернули Греції 26 викрадених стародавніх артефактів
Украина и Мир

США вернули Греции 26 похищенных древних артефактов

03/05/2026
816
Зеленський прибув до Єревана для участі у саміті
Украина и Мир

Зеленский прибыл в Ереван для участия в саммите

03/05/2026
1k
Next Post
Якою буде погода на вихідні у Запоріжжі та області: прогноз синоптиків

Какой будет погода на выходные в Запорожье и области: прогноз синоптиков

Щоденники війни

Тревоги в Запорожье. «Металлург» и «Виктория» не смогли провести матч

Удар дронов по Запорожью: девять раненых, среди них ребёнок двух лет

Силы ПВО днем ​​обезвредили 175 российских беспилотников и пять ракет

Украинские силы поразили «Каракурт» и танкер теневого флота рф в Приморске

Удар дрона рф у Днепропетровской области: автобус с 40 детьми попал под атаку, шестеро ранены

Запорожье: за сутки 2 мая — 839 ударов, двое погибших, пятеро раненых

Публікації

Пережил голодомор и Вторую мировую: невероятная судьба 100-летнего ветерана из Гуляйполя на Запорожье

Ответственные запорожцы поощряют заниматься пчеловодством

«Запорожский след» в скандале со спецпенсиями: как система создает пропасть в выплатах

Больничные по-новому: о чем нужно знать запорожцам

От Запорожья до пустыни: неожиданные открытия художницы Ирины Гресик

Энергетик из Энергодара награжден Орденом «За мужество»

Важно

Пропажа человека: полиция Запорожья объяснила алгоритм действий и порядок розыска

Как подобрать размер кроватки для первых лет жизни ребенка

Почему пятно остается после стирки и как его убрать

Полиция Запорожья призывает не доверять незнакомцам и не попадаться на уловки мошенников

От чего зависит цена GRF 1-29 и как выбрать качественный препарат

Сустанон или сустандрол — что выбрать для набора массы

Интересно

Что будет с погодой в Запорожье: синоптики дали прогноз на ближайшие дни

03/05/2026
1.2k

«Евровидение-2026»: LELÉKA поехала на песенный конкурс в Вену

03/05/2026
939

Lufthansa нашла пропавший во время перелета «Оскар» россиянина Таланкина

02/05/2026
1.1k

Укрзализныця меняет правила возврата билетов: подробности

02/05/2026
951

Изменения с 1 мая: тарифы, субсидии, выплаты, пенсии, отсрочки и билеты УЗ

02/05/2026
1k

В Запорожье первые майские выходные принесут тепло, но не без рисков

01/05/2026
1.2k

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/migcomua

Газета МИГ
  • Слово правды – наше оружие
  • PDF Архив газеты
  • Українська
  • Русский

Контакты

Адрес редакции:
г. Запорожье, пр. Соборный, дом. 152, , 5 этаж
Адрес для корреспонденции:
а/я 8030, г. Запорожье, индекс 69095 Приемная (061) 7875211,
[email protected]
Вы стали свидетелем важного события? Хотите поделиться с редакцией своим мнением?
Напишите нам [email protected] – мы обязательно свяжемся с вами.
Рекламная служба газет
«МИГ», «Авоська» и сайту:
[email protected],
[email protected] Администратор сайта :
[email protected] Использование материалов, опубликованных на сайте, разрешается с указанием ссылки на официальный сайт газета МИГ
Служба распространения печатной продукции (097) 049-96-41
По всем вопросам, связанным с оформлением подписки с доставкой
https://www.facebook.com/migcomua
газети МИГ

Метки

ГСЧС ДСНС Запоріжжя ДТП ЗОВА Запорожье НПУ Новости Запорожья ПРОГНОЗ Свет Украина Фото авто адреса взрывы война война с рф время графики движение деньги дети запорожская область криминал новини новости новости_Запорожье новости_Запорожья обстрел отключение отключения очереди погода пожар полиция поліція_Запоріжжя помощь ремонт рф синоптик спасатели суд температура транспорт электричество электроэнергия

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

  • Українська
  • Новости Запорожья
    • ЖКХ, Транспорт
    • Здоровье, спорт
    • Культура, учеба
    • Политика, право
    • Происшествия
    • Финансы, экономика
  • Украина и Мир
  • Спецпроекты
    • Факты – лекарство против фейков
      • Выпуск 1
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
      • Запорожье: 45 км к линии фронта
      • Правда кривду переможе!
    • Евроинтеграция
    • Реформы
    • Украина-ЕС
  • Публикации
    • Удивительное Запорожье
      • История успеха
      • Персоны
      • Точка на карте
    • Искусство, досуг, туризм
    • Медицина, экология
    • Политика, потребитель
    • Разное
  • Интересно
  • Инфографика
  • Важно
Рекламодавцям
No Result
View All Result