12 років - за зґвалтування малолітньої та спробу пограбування

Запорізькою місцевою прокуратурою № 1 підтримувалось публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню гр. Д. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 та ч.4 ст. 152 КК України. Так, 19 березня 2018 року, Д. біля будинку по вулиці Цегельній у м. Запоріжжі, зловмисник, застосовуючі фізичне насильство, задовольнив статеву пристрасть з малолітньою С. неприродним способом. А вже у червні того ж року  попав в поле зору правоохоронців за спробу пограбування жінки на вулиці.

Вироком Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 25.09.2019 гр-на Д. визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України, та призначено кримінальне покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. За ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 КК України обвинуваченого виправдано.

Ухвалою Дніпровського апеляційного суду від 17.03.2020 апеляційну скаргу захисника обвинуваченого залишено без задоволення, а вирок місцевого суду в частині визнання винним гр. Д. у вчиненні злочину за ч. 4 ст. 152 КК України залишено без змін та він набрав законної сили.

Разом з тим, Дніпровським апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу прокурора та направлено на новий судовий розгляд кримінальне провадження в частині вчинення злочину за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 КК України.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 8 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *