Запорожцам разъясняют, как защитить себя от коронавируса

Запорожцам разъясняют, как защитить себя от коронавируса

На цілодобову обласну гарячу лінію контактного центру в останній час надходить чимало звернень щодо обов’язкової дезінфекції та обробки приміщень, громадських місць. Сьогодні надаємо роз’яснення з питання дезінфекції.

Щоб захистити себе від вірусної хвороби, потрібно дотримуватись правил особистої гігієни, а також не торкатись сльозових оболонок, тримати дистанцію з іншими людьми, постійно дезінфікувати особисті речі антисептиками (мобільний телефон, ключі, окуляри, навушники тощо), не вживати сирого м’яса та яєць, та підтримувати імунітет. Ці та багато інших корисних рекомендацій від лікарів та епідеміологів у розділі «Все про коронавірус».

Пам’ятаємо, що в Україні у будь-якому громадському місці потрібно бути в засобі індивідуального захисту. Які ще обмеження діють – за посиланням.

Заходи з дезінфекції під’їздів багатоквартирних будинків є правильними та своєчасними. У під’їздах необхідно дезінфікувати сходові поручні, ручки вхідних дверей, поштові ящики. У під’їздах та ліфтах необхідно забезпечити вологе прибирання з використанням мийних та дезінфекційних засобів, провітрювання. Застосування дезінфекційних засобів з мийними властивостями дозволяє поєднати в одній операції миття та дезінфекцію. Відповідальність за проведення дезінфекції у під’їздах полягає на керуючі компанії та ОСББ.

Найбільшу увагу варто приділяти місцям, де відбувається найчастіший контакт рук з поверхнями, це кнопки ліфтових кабін, дверні ручки. Очищення та дезінфекцію доцільно проводити спиртовмісними дезінфекційними засобами з мінімальним терміном експозиції відповідно до методичних вказівок щодо застосування деззасобів.

При обробці дезінфекційним засобом необхідно захистити шкіру рук гумовими рукавичками, також використовують респіратор та захисні окуляри. При використанні марлевих 4-шарових масок, їх змінюють кожні 4 години, респіратори – щоденно.

Також по всій країні зараз рятувальники здійснюють протиепідемічні заходи, направлені на протидію розповсюдженню коронавірусної інфекції. Ще з 5 квітня підрозділи ДСНС в усіх районах розпочали дезінфекцію у громадських місцях.

Для дезінфекції використовується спеціальна суміш, що застосовується для проведення спеціальної обробки майна, транспорту, одягу, яка не пошкоджує будівельні матеріали, деревину, лакофарбові вироби, не призводить до корозії металів і забезпечує надійну дезінфекцію будь-яких поверхонь та є цілком безпечною для людей і тварин.

Пам’ятайте, Запорізька обласна гаряча лінія працює цілодобово за номером: 0-800-503-508.

(Visited 243 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *