Запорізькій області виповнилося 82 роки

Запорізькій області виповнилося 82 роки

Сьогодні свій 82-й день народження відзначила Запорізька область. Така поважна дата – це привід згадати про минуле та задуматися про майбутнє. Про це нагадується на сайті Запорізької ОДА.

“Запорізький край оповитий легендами Хортиці, таємницями Кам’яної могили та загадками Садиби Попова, бринить хвилями стародавнього Дніпра-Славутича та ласкавого Азовського моря.

Запоріжжя – це земля, історію, якої творять не царі, імператори і президенти, а сильні, талановиті та сміливі люди: авіабудівельники Олександр Івченко та Олександр Анашкін, металурги Володимир Найдек та Віталій Сацький, поети Василь Лісняк і Михайло Нагнибіда, кінорежисер Григорій Чухрай, оперний співак Іван Паторжинський, атлети Яків Пункін та Леонід Жаботинський, науковці Борис Михайлов та Олександр Возіанов, незламні борці за волю Віктор Кіяшко, Василь Пойденко, Іван Бабак, Петро Григоренко, Василь Сергієнко та Богдан Завада.

Запоріжжя – це край Дніпрельстану та найбільшої у Європі АЕС, край, де ллється сталь та здіймаються у небо гелікоптери, колосяться безкраї поля пшениці та квітнуть сади.

Ні, ти не знаєш добре України, якщо на Запоріжжі не бував, – сказав видатний поет Петро Ребро. Без Запорізької області ми не можемо уявити сучасної, європейської України.

З днем народження, Запорізький краю!” – йдеться у повідомленні.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *