Запорізький батальйон «Скіф» відзначає річницю створення

Запорізький батальйон «Скіф» відзначає річницю створення

В актовій залі ГУ НП в Запорізькій області відбулась урочиста зустріч, присвячена шостій річниці створення батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Скіф.

Від імені керівництва та колегії ГУНП поліцейських підрозділу привітав та подякував за службу заступник начальника полковник поліції Сергій Терещенко. Він відзначив, що запорізькі бійці «Скіфу», які проходять службу з охорони правопорядку в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, одні з найкращих. Їх відрізняє високий професіоналізм, відданість службі та патріотизм.

Керівник апарату Запорізької обласної держадміністрації Зінаїда Бойко подякувала поліцейським «Скіфу», які служать в зоні ООС, охороняючи  мир та спокій людей. Вона вручила чотирьом бійцям Подяки за особисту мужність, професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та побажала бійцям натхнення у роботі, затишку в родинах та успішного продовження славної історії підрозділу.

Крім цього, від Запорізької обласної ради найкращих працівників «Скіфу»  нагородили Почесними грамотами за успішне виконання бойових завдань на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях та здійснення заходів із забезпечення  національної безпеки.

Командир батальйону «Скіф» майор поліції  Микола Кульчитський подякував особовому складу за згуртованість і сумлінну службу. Він побажав колегам завжди знаходитися в бойовому стані та прагнути професійного зростання.

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *