Запорізькі поліцейські встановили місце знаходження зниклої дівчини-підлітка

4 серпня о 22:55 до Хортицького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області надійшла заява від батька неповнолітньої дівчини 2004 року народження. Він повідомив, що його донька, яка страждає психічним захворюванням, о 14:00 пішла з дому у невідомому напрямку та до теперішнього часу не повернулася.  Мобільного телефону дівчина при собі не мала, раніше неодноразово уходила з дому. Спершу родичі самостійно намагалися розшукати дівчину, а коли пошуки не принесли результатів, звернулись за допомогою до поліції.

На пошуки неповнолітньої було орієнтовано весь особовий склад Хортицького відділення поліції, громадськість та засоби масової інформації. Крім того, було задіяно ресурси і можливості мобільного оператора «Київстар». Протягом ночі правоохоронці провели низку заходів, спрямованих на встановлення місцезнаходження неповнолітньої: опитували рідних,   перевіряли ймовірні місця її перебування.

Сьогодні, 5 серпня, близько 14 години до співробітника ювенальної поліції зателефонувала небайдужа громадянка, яка заявила, що бачила дівчину, про розшук якої надійшло смс повідомлення від оператора «Київстар». Правоохоронці негайно виїхали до вказаної місцевості.

«Ювенальні поліцейські відпрацювали прилеглу територію та поблизу супермаркету по вулиці Новгородській виявили розшукувану неповнолітню. Правопорушень чи злочинів відносно дівчини скоєно не було», — розповів т.в.о начальника відділу ювенальної превенції поліції Запорізької області Роман Прасолов.

Поліцейські звертаються з проханням до усіх батьків приділити максимальну увагу неповнолітнім, а у разі виникнення надзвичайних ситуацій – не зволікати та відразу звертатися до поліції за допомогою.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *