Запорізькі патрульні доставлятимуть одиноким людям продукти та ліки

Запорізькі патрульні доставлятимуть одиноким людям продукти та ліки

Патрульні поліцейські допомагатимуть соціальним працівникам доставляти одноким пенсіонерам усе необхідне. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці начальниця управління патрульної поліції в Запорізькій області Світлана Михайловська.

«Наразі у нас триває непростий — карантинний період, який необхідний для того, щоб не допустити масштабного зараження вірусом Covid-19 та вберегти себе й коло своїх близьких від контакту з його ймовірними носіями.

Зі свого боку працівники Управління патрульної поліції в Запорізькій області роблять усе можливе для того, щоб не допустити розповсюдження вірусу на території нашої області, але цього недостатньо.

Зараз нам в край необхідна допомога та співучасть кожного з Вас.
Будь ласка, не ігноруйте інформацію про превентивні та обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусу, з усією відповідальністю ставтесь до власної безпеки.

В партнерстві з Запорізьким територіальним центром соціального обслуговування працівники патрульної поліції надаватимуть допомогу одиноким літнім людям щодо купівлі продуктів харчування, ліків, надання консультацій. Отже, якщо Ви потребуєте допомоги звертайтесь за телефоном гарячої лінії: 066-487-18-17 Бережіть себе — ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА!!!»

(Visited 62 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *