Запорізькі ОТГ поборються за участь у програмі DOBRE

Запорізькі ОТГ поборються за участь у програмі DOBRE

У Запорізькій облдержадміністрації відбулася онлайн-презентація програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Захід відбувся за участі Cюзан Кутор, виконуючої обов’язки директора місії USAID, В’ячеслава Негоди, заступника Міністра розвитку громад та територій України, Беррі Ріда, директора програми USAID DOBRE. До заходу також долучилися керівники області та представники об’єднаних територіальних громад.

Агентство США з міжнародного розвитку оголосило умови конкурсного відбору 25 об’єднаних громад Запорізької, Чернівецької та Чернігівської областей для участі в програмі.

 Запорізька область вже має певний досвід співпраці з агентством з міжнародного розвитку (USAID). Наразі в області успішно реалізуються такі проєкти USAID як «Економічна підтримка Східної Європи», «Підтримка аграрного та сільського розвитку», «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, яка виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

З 2016 року програма USAID DOBRE підтримала 75 громад в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Із червня 2020 року програма розпочинає свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській.

Заявки прийматимуть до 20 липня 2020 року.

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://uacrisis.org/uk/umovy-konkursnogo-vidboru-dlya-uchasti-u-programi-usaid-dobre

Джерело та фото: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

 

(Visited 81 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *