Запорізькі ОСББ зможуть безкоштовно отримати засоби для обробки будинків

Запорізькі ОСББ зможуть безкоштовно отримати засоби для обробки будинків

З понеділка запорізькі ОСББ зможуть безкоштовно отримати засоби для дезінфекції під’їздів. Відповідальні за це – голови районних адміністрацій. За проханням міської влади Запорізький титано-магнієвий комбінат виготовить і безкоштовно передасть місту цей засіб. Про це сьогодні повідомив на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» міський голова Володимир Буряк.

Міський голова Володимир Буряк на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» зазначив, що більшість запоріжців зараз знаходиться на карантині вдома. Тож санітарна обробка багатоквартирних будинків — одне з першочергових завдань управителів.

— Це зона відповідальності керуючих компаній та ОСББ. Але я розумію, що в цей час всім необхідна підтримка. За нашим проханням Запорізький титано-магнієвий комбінат виготовить і передасть місту дезінфікуючий засіб. З понеділка ОСББ зможуть безкоштовно отримати цей розчин для обробки будинків. Відповідальні — голови райадміністрацій, — написал Владимир Буряк.

Міський голова наголосив, що підприємства міста продовжують у посиленому режимі обробляти спеціальними розчинами дороги, зупинкові комплекси, контейнерні майданчики.

Нагадаємо, у Запоріжжі працює офіційний Telegram-канал, присвячений інформуванню щодо боротьби з поширення коронавірусу. Приєднатися до офіційного Telegram-каналу COVID-19.ЗАПОРІЖЖЯ можна за посиланнямhttps://t.me/covid_zp.

(Visited 26 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *