Запорізькі нацгвардійці та меценати привітали дітей, позбавлених батьківської турботи

Запорізькі нацгвардійці та меценати привітали дітей, позбавлених батьківської турботи

На свята представники 9-го полку оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Національної гвардії України відвідали «Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Капелан частини, настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці на ІКК «Запорозька Січ» отець Віктор Ткач разом з військовослужбовцями полку привітали з новорічними святами дітей у віці від трьох до 15-ти років, які, на жаль, не мають батьківського піклування і особливо потребують уваги у ці святкові дні.

До них приєдналися юні члени громадської організації «Світ очима дітей» разом з керівниками Анною Булах та Вікторією Меренковою.

Після святкової програми гості побували на екскурсії по закладу, який видався їм дуже затишним, – тут присутні турбота і душевна атмосфера. Вразили різні творчі куточки та музей української хати, де дуже багато малюнків та є книга почесних гостей.

Зорганізувати привітання дітлахам, а також знайти меценатів п’ятий рік поспіль військовослужбовцям допомагають учасники громадської платформи «Запорізький медіа-центр». Завдяки благодійникам вдалося придбати солодощі, зібрати подарунки і книги.

Поповненню книжкової колекції сприяли фахівці Запорізької обласної бібліотеки для дітей «Юний читач» на чолі з Ларисою Даниловою.

Педагоги й вихованці Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей вдячні військовим, громадським діячам, бібліотекарям, творчим особистостям з ГО «Світ очима дітей», меценатам Андрію Мірошниченку, Павлу Деркачу, Ларисі Сарган, Олексію Пучкову і Юрію Луценку, для якого підтримка Православної церкви України (ПЦУ) та благодійних проєктів у Запоріжжі стала системною справою.

Зауважимо, що представники ПЦУ у Запоріжжі мріють про створення культурного центру розвитку, який буде мати можливості для сталого втілення соціальних ініціатив.

Наостанок хочетья побажати обласному комунальному закладу більшої уваги від засновника – депутати облради забули виділити кошти на антисептики, і придати їх допомгли ті ж меценати. Та й окремі приміщення не гріх було б оновити. Хай здійсняться у 2021 році ці побажання!

(Visited 85 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *