Запорізькі громади запрошують позмагатися за фінансову допомогу

Запорізькі громади запрошують позмагатися за фінансову допомогу

Благодійний Фонд «Карітас Запоріжжя» оголошує конкурс мікрогрантів для громад. Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

Мета конкурсу – підтримати громади, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України, сприяти адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових життєвих обставин, створити сприятливі умови для інтеграції внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад за новим місцем проживання, розвиток локальних громад.

Участь у проєкті можуть взяти фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи, що проживають у м. Запоріжжя та Запорізькій області, Маріїнському та Ясинуватському районах Донецької області.

Максимальна сума одного гранту становить 20400 грн (включно з податками). Власний внесок грантоотримувача повинен становити щонайменше 10%. Гранти надаються на конкурсній основі.

Пріоритет надаватиметься проєктам, що будуть направлені на роботу з:

  • дітьми та молоддю, особами та сім’ями, які знаходяться в складних життєвих обставинах
  • особами й дітьми з інвалідністю та членами їхніх сімей
  • внутрішньо переміщеними особами
  • учасниками АТО/ООС та членами їхніх сімей та родин
  • особами похилого віку

Орієнтовна тематика проєктів:

  • допомога потребуючим через розширення доступу та підвищення якості соціальних, освітніх та інших послуг
  • заходи з покращення взаємодії між державним та громадським секторами щодо розвитку соціальної сфери
  • активізація громадян до реалізації соціально-значущих ініціатив в місцевій громаді та у співпраці з релігійними громадами
  • просвітницькі заходи серед населення щодо розв’язання соціальних питань та проблем в місцевій громаді
  • розвиток волонтерського руху та лідерства

Звертаємо увагу, що при розробці проєкту необхідно враховувати особливості оподаткування цільової благодійної допомоги в залежності від статусу (організаційно-правової форми) отримувача. Заявки приймаються до 19 травня.

Аплікаційна форма тут. Заявки необхідно надсилати на пошту проєкту: caritashubzp@gmail.com. З усіх питань можна звертатись за номерами: +38 (066) 40-76-579; +38 (050) 32-24-600.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *