Запорізькі бджолярі отримають по 200 гривень дотації за бджолосім'ю

Запорізькі бджолярі отримають по 200 гривень дотації за бджолосім'ю

Відбулася відеоконференція Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства під головуванням заступника Тараса Висоцького, у якій взяли участь  в. о. директора Департаменту агропромислового розвитку ЗОДА Андрій Поляков,  представники ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, аграрії та бджолярі регіону.

Учасники обговорили питання розвитку галузі бджільництва, а також взаємодії пасічників, аграріїв та представників влади.

Представники бізнесу наголосили на необхідності посилення на законодавчому рівні контролю за обігом пестицидів, використання ЗЗР з метою запобігання отруєння бджіл та збереження довкілля. Також акцентовано увагу на важливості ефективної комунікації між пасічниками та агровиробниками.

Учасників поінформували про бюджетну програму «Фінансова підтримка сільгоспвиробників», в рамках якої передбачено підтримку галузі бджільництва: компенсацію вартості племінних бджолопакетів та бджоломаток – до 50 % вартості, але не більше ніж 500 грн за бджолопакети та 100 грн за бджоломатки. Також власникам пасік з кількістю бджолосімей від 10 до 300 надаватиметься спеціальна бюджетна дотація у розмірі 200 грн на бджолосім’ю.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Детальніше

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *