Запорізькі абітурієнти написали ЗНО з природничих дисциплін

У департаменті освіти і науки облдержадміністрації повідомляють, 13 липня відбулася сесія ЗНО з біології. Вона проходила у 20 пунктах тестування на території області. На ЗНО зареєструвалось 5326 осіб, з яких 67 % взяли участь у тестуванні. Одного учасника видалено за порушення процедури проведення ЗНО.

ЗНО з географії відбулося 15 липня. Воно проходило у 21 пункті тестування. У ньому взяли участь 3952 особи, або 72,5% від загальної кількості зареєстрованих. Троє зареєстрованих запізнилися, одного не було допущено з ознаками ГРЗ.

Участь у тестування з хімії, яке відбулось 17 липня, взяли 547 осіб. Це складає 79,8% від загальної кількості зареєстрованих.

Під час проведення ЗНО з географії і хімії порушень виявлено не було.

Результати ЗНО з біології будуть розміщені на особистих сторінках учасників до 25 липня, а з географії і хімії – до 29 липня.

Наразі продовжується реєстрація на додаткову сесію ЗНО тих, хто не зміг скласти ЗНО під час основної сесії (протягом п’яти днів після дня проведення предмета ЗНО). Її проведення заплановано на період з 24 липня по 10 серпня.

За попередніми даними, додаткова сесія ЗНО з математики відбудеться 28 липня, української мови і літератури – 4 серпня та історії України – 6 серпня у Запорізькій області. З інших предметів, як і торік, у м. Дніпро.

Результати додаткової сесії стануть відомі до 14 серпня.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *