Запорізька поліція проводить роз’яснювальну роботу з протидії домашньому насильству

Запорізька поліція проводить роз’яснювальну роботу з протидії домашньому насильству

У період карантину поліція продовжує проводити роз’яснювальну роботу щодо попередження вчинення насильства в сім’ях та нагадує, куди звертатись за допомогою. З цією метою на зупинках громадського транспорту, в магазинах, аптеках, поштових відділеннях та інших громадських місцях поліцейські розповсюджують інформаційні плакати, розроблені Міністерством внутрішніх справ. Це план безпеки, який включає ряд рекомендацій для людей, у яких під час самоізоляції є ризик постраждати від домашнього насильства.

В період карантину співробітники поліції дистанційно співпрацюють з суб’єктами, що здійснюють заходи  в сфері запобігання та протидії домашнього насильства для надання комплексної допомоги жертвам.

Загалом з початку карантину до територіальних підрозділів ГУНП в Запорізькій області надійшло 2655 повідомлень про можливе вчинення домашнього насильства. За результатами відпрацювання складено 780 адміністративних протоколів за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Винесено 346 термінових заборонних приписів.

Нагадаємо, що МВС запустило чат-бот щодо протидії домашньому насильству в умовах карантину. Чат-бот створений в месенджері Теlegram. Він надає можливість зв’язуватися зі  службами поліції, телефонувати на лінію 102, а  також містить  інформацію про інші гарячі лінії, які можуть надати консультацію у випадку домашнього насильства.  Крім того, особа може отримати в режимі онлайн безкоштовну правову допомогу.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

 

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *