Запоріжжя має амбітність стати інженерною столицею України

Запоріжжя має амбітність стати інженерною столицею України

На зустрічі з очільниками провідних вищих навчальних закладів Запорізької області голова Запорізької ОДА Олександр Старух запросив науково-педагогічні колективи до активної участі у розробці регіональних програм соціально-економічного розвитку та підвищенні кваліфікації фахівців бюджетної сфери. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

На зустрічі були присутні керівники Запорізького національного університету Микола Фролов, національного університету «Запорізька політехніка» Сергій Бєліков, Запорізького державного медичного університету Юрій Колесник, Таврійського державного агротехнологічного університету Володимир Кюрчев, Мелітопольського державного педагогічного університету Анатолій Солоненко, Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов.

Олександр Старух поділився ідеєю проєкта «Запоріжжя – інженерна столиця України»: “Хочемо показати, що ми – центр сучасних технологічних рішень у вертолітобудуванні, металургії, обчислювальній техніці та електроніці”.

Наразі «Запорізька політехніка» отримала міжнародний грант, побудувала лабораторію хмарних обчислень та технохаб, що оснащені за останнім словом техніки. ЗНУ та БДПУ реалізують проєкт Європейського інвестиційного банку із масштабного утеплення гуртожитків. Науковці МДПУ готові долучитися до обласної програми соціально-психологічної реабілітації ветеранів АТО. ТДАТУ успішно працює за концепцією «дуальної освіти». Майбутні агрономи та механізатори використовують теоретичні знання на практиці та отримують непогану прибавку до стипендії. Медичний університет, незважаючи на пандемію, залучає на навчання сотні нових іноземних студентів.

Також керівники вузів говорили про спільні проблеми.

(Visited 21 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *