Запоріжці можуть зареєструвати землю онлайн

Сьогодні, 19 березня, вступає у силу Постанова Кабміну №170 про внесення змін до Порядку введення Державного земельного кадастру, згідно з якою заява про реєстрацію земельної ділянки буде подаватися онлайн.

«Заява про проведення державної реєстрації земельної ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками буде подаватися в електронній формі з використанням особистого електронного цифрового підпису», – наголошується в повідомленні.

Можливим буде отримання викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру в режимі онлайн з печаткою для використання при підготовці землевпорядної документації. Отримати викопіювання зможе будь-яка фізична або юридична особа за умови ідентифікації з використанням ЕЦП чи іншого альтернативного засобу ідентифікації.

З метою недопущення порушень при державній реєстрації земельних ділянок постановою вводиться онлайн-моніторинг розгляду всіх видів заяв, які обробляються в Державному земельному кадастрі.

«Сервіси відкритого моніторингу нададуть заявнику можливість контролювати стан готовності необхідних документів і отримувати актуальну інформацію про можливості їх отримання у відповідному Центрі надання адміністративних послуг», – вказується в повідомленні.

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *