Цього тижня не витримав перебування під щільним вогнем окупантів 88-річний мешканець Гуляйполя.
Пенсіонер, зазначає відділ комунікації поліції Запорізької області, майже не бачить, тому не в змозі самостійно про себе подбати.
Дідусь, додали у поліції, довго не погоджувався на пропозицію правоохоронців щодо евакуації, відмовлявся залишити свою домівку та все, що наживав роками. Весь час він виживав завдяки допомозі небайдужих сусідів.
Гучні вибухи і вдень і вночі не давали йому спокою, а декілька останніх прильотів зовсім налякали старенького. Один із снарядів зруйнував будинок сусідів, інші поцілили на його город та перед подвір’ям на вулиці. Тому пенсіонер вирішив більше не випробовувати долю та виїжджати подалі від обстрілів.
Працівники мобільної евакуаційної групи допомогли Костянтину Борисовичу зібрати найнеобхідніше, супроводили до броньованого авто та доставили до обласного центру, де завдяки місцевим органам влади йому надано комфортне житло у комунальному закладі міста.
Крім того, він матиме доступ до медичної допомоги в повному обсязі.
Фото: відділ комунікації поліції Запорізької області