Центр створюють для цілодобового моніторингу та реагування на надзвичайні ситуації
– Центр запрацює вже на початку серпня та систематизує всі відповідальні служби, аби оперативно розвʼязувати надзвичайні ситуації: від аварій і пожеж до наслідків російських обстрілів, – повідомляють у Запорізькій міській раді.
Центр цілодобово забезпечуватиме взаємодію екстрених служб з місцевими, а також оповіщуватиме населення про загрози.
Подібний центр вже працює в Харкові й запоріжці перейняли приклад незламного міста та адаптували під запорізькі реалії.
Як буде працювати Ситуаційний центр цивільного захисту?
▫️ Отримання сигналів про НС з різних джерел: ДСНС, поліція, швидка, енергетики, комунальні підприємства, контакт-центр 1580, відеоспостереження, моніторинг соцмереж.
▫️ Збір усіх служб залежно від типу події.
▫️ Координація роботи без зайвої бюрократії – всі ключові служби працюють разом, приймають рішення на місці й одразу віддають команди.
▫️ Контроль виконання робіт – від моменту аварії чи події до повного усунення наслідків.
Фото – ілюстративне